Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

İkinci çizginin devam etmesi yumurtanın çatlamaya başladığının göstergesi imiş. Eğer çocuk düşünüyorsanız bu günleri değerlendirmelisiniz
15. Gün en koyu çizgiydi demiştim ya bugün 20. Günüm hala çizgi var o kadar koyu değil ama baya çizgi var. Acaba testte mi hata var diyorum. 28 günde bir adet oluyorum 8 gün sonra adet gelecek çünkü

15. Gün en koyu çizgiydi demiştim ya bugün 20. Günüm hala çizgi var o kadar koyu değil ama baya çizgi var. Acaba testte mi hata var diyorum. 28 günde bir adet oluyorum 8 gün sonra adet gelecek çünkü
Bazen adete yakin oluyormus siz devam edin bence

canım ben 15 martta çatlatma iğnesi oldum bende de hala çok çok koyu olmasa da çift çizgi çıkıyor.
bende anlamadım

bende ilk 5 gün yok gibiydi sonra hep çizgi vardı. Beceremicem sanırım ben bu test işini senin benden fazla olmuş adetin ne zaman?

adetim 1 nisan da olacak canım.
benimki iğnenin etkisi diyorum ama 7 gün sürer mi etkisi o konuda bilgim yok ilk defa yaptırdığım için.
belki burada yaptıran tecrübesi olan varsa yazar dedim inşallah.

Oyle dusunme kesinlikle canm ben burda o sekilde olupda kendiliginden hamile kalan cok kisi okudum hersey Rabbimin vermesiyle alakali gerisi bahane benimde gidereknumitlerim kiriliyo ama umutsulzuk icin daha erken

benimki iğnenin etkisi diyorum ama 7 gün sürer mi etkisi o konuda bilgim yok ilk defa yaptırdığım için.
benimde1 nisan ama inşallah olmayız o zaman :) iğne için bi bilgim yok dediğin gibi bilen biri yazar inşallah

Canm birde sana bisey sormak istyrm pko teshisi nasl konuluyor benm adetlerm korunmayi biraktgmdan beri uzadi 29 en hrc 30 gunde olurken gecen ay 32 bu ay 33 gunde oldu cokda agrli oluyor korkyrm bende

Canm birde sana bisey sormak istyrm pko teshisi nasl konuluyor benm adetlerm korunmayi biraktgmdan beri uzadi 29 en hrc 30 gunde olurken gecen ay 32 bu ay 33 gunde oldu cokda agrli oluyor korkyrm bende
Adetinin 3. Gunu kan veriyorsun hormonlarina bakiyorlar. Sonra ultrasonda yumurtaliklarina bakiliyor. Birde adet duzeni onemli. Butun paremetrelerle bu teshis konuluyor

Adetinin 3. Gunu kan veriyorsun hormonlarina bakiyorlar. Sonra ultrasonda yumurtaliklarina bakiliyor. Birde adet duzeni onemli. Butun paremetrelerle bu teshis konuluyor
Bnm adet duzenimde korunmayi birakana kdr cok skur bi sorun olmadi zaten 2 aydir da en fazla 3 gun gecikti skur onda binsorun yok ultrasona da girmistm bi 6 ay once onemli bi kist falan yok demsti ama hic hormon tahlili yaptramdm doguda oldugum icin pko lu olanlarda duzenli adet oluyomus heralde diye duydum

Hayir pkolularin cogu duzgun adet olamiyor ama duzgun adet olup pkoluda var

Benim adet döngün 26 gün. Hayatımda ilk defa 6 gecikti adetin doktora gittim. Bide sivilce çıkmıştı o dönem doktor şüphelendi ultrasonla baktı söyledi işte

Oyle dusunme kesinlikle canm ben burda o sekilde olupda kendiliginden hamile kalan cok kisi okudum hersey Rabbimin vermesiyle alakali gerisi bahane benimde gidereknumitlerim kiriliyo ama umutsulzuk icin daha erken
Ne biliyim insan üzülüyo ve düşünüyo yani neden diye kısmet bi yerdede

Merhaba görünce yazmak istedim iki ay iğne vuruldum ben adet olana kadar da belirtiler devam etti baya baya hamile gibi gezdim etrafta belirtilere hiç takılmamak lazım canım tabi yapabilirsen :)

Merhaba görünce yazmak istedim iki ay iğne vuruldum ben adet olana kadar da belirtiler devam etti baya baya hamile gibi gezdim etrafta belirtilere hiç takılmamak lazım canım tabi yapabilirsen :)

Bel agrımın dısında hicbir seyim yok zaten canım. Ben ovu testinde hala cift cizgi cıkıyor boyle mi olur igneden sonra diye bilgi almak icin yazmıstım.

Bel agrımın dısında hicbir seyim yok zaten canım. Ben ovu testinde hala cift cizgi cıkıyor boyle mi olur igneden sonra diye bilgi almak icin yazmıstım.
Ben de çok bel ağrısı olmuştu canım ama iğne ile ovulasyon testi denemedim bu ay deneyeceğim ilk kez ay hadi inşallah bebiş vardır ondan pozitif çıkıyordur :)

Ne biliyim insan üzülüyo ve düşünüyo yani neden diye kısmet bi yerdede
Biliyorum canm malesef bende aklima geldikce icim bintuhaf beynimden tam olrak bu dusunceyi atamyrm bugun adetimin 8.gunu 2 gun sonra bende testleri yapmaya baslamayi dusunuyrm karamsar olsamda bu aya dair icimde degisik bi umut var insallah Rabbm aratma nisana guzel haberler aliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…