Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

İnşaAllah canım benim ama umudumu kaybettim ben :KK43: bakalım ovulasyona devaö edicem inş koyulaşır ama moralman çöktüm :))
Cokme cokme ben yarin adet olcam yani her an olablirim aslnda ailemden uzakta sirnak gibi bi sehirde evde depresyondan dolayi dolanip duruyorum :KK43: senin hala umudun var ilk kez mi ovulasyon kullandn sende

Kızçeler selam, bende bu ay ilkkez ovülasyon testi kullananlardanım. 9 şubat ve 10 şubatta en koyu rengi yakaladım. 11 şubat silikleşmeye başladı 12 de silikleşti testim. Beklemedeyim bakalım inşallah iyi haberler veririz. 9 11 12 değerlendirdik.

Bu bizim 7. Ayımız canım ben 3 ayrı doktora gittim biraz pimpirikliyim :)) hormonlarımda falan hiçbir sıkıntı yok gayet sağlıklısın dedi de ben stresten hamile olamadığımı düşünüyorum çok kafama takıyorum
Sknti yoksa korkma canm bu ay insallah olur olmazsa bi iki ay daha dene istersen tekrar ovulasyn testi kullan gtmediyse esinde bir gozup sperm testi yaptirabilir bnm bu 2.ayimdi hayrlisi bakalm insallah guzel sonuclari aliriz

Kızçeler selam, bende bu ay ilkkez ovülasyon testi kullananlardanım. 9 şubat ve 10 şubatta en koyu rengi yakaladım. 11 şubat silikleşmeye başladı 12 de silikleşti testim. Beklemedeyim bakalım inşallah iyi haberler veririz. 9 11 12 değerlendirdik.
Gunleri degerlendirmissin ayin 24 une guzel haber alirsin insallah :)

OKYANUS302 OKYANUS302 cnm senin hamileliğin nasıl gidiyo? Bi sıkıntı yoktur inşaallah.
iyiyiz canım çok şükür bugün kontrol amaçlı eşimle devlet hastanesine gittim bebiş de iyi annesi dedi doktor ben göremedim tabi ultrason resmini verdi uzak çekim hic anlayamadım özel daha iyi hem yakin da çekiyo hem kalp dinletiyo hem söylüyor herşeyi para vermiyelim dedik :) nede olsa testleri yaptırdım diye benim amacım bebişi görmekti simdi bekliycem 12 haftaya girince özel e gidicem doktora inşallah

iyiyiz canım çok şükür bugün kontrol amaçlı eşimle devlet hastanesine gittim bebiş de iyi annesi dedi doktor ben göremedim tabi ultrason resmini verdi uzak çekim hic anlayamadım özel daha iyi hem yakin da çekiyo hem kalp dinletiyo hem söylüyor herşeyi para vermiyelim dedik :) nede olsa testleri yaptırdım diye benim amacım bebişi görmekti simdi bekliycem 12 haftaya girince özel e gidicem doktora inşallah
Çok sevindim cnm herseyin yolunda gitmesine darısı bizim başımıza insaallah :dua: cinsiyetini öğrenince paylasirsin burdan :KK66:

Çok sevindim cnm herseyin yolunda gitmesine darısı bizim başımıza insaallah :dua: cinsiyetini öğrenince paylasirsin burdan :KK66:
inşallah canım gelelim o günlere inan hic kız mi erkek mi diye geçirmiyorum içimden sağlıklı olsun da ilk çocuk olunca hic önemli değil yeter ki kucağıma alayım bian önce hissediyim istiyorum darısı bütün isteyenlere inşallah bu ay olmaz obur ay olur Allah nasip etsin bütün isteyenlere

X