Ovülasyon testi ile gebelik ve kahverengi leke

Canım bence gebesin inşallah kan verdin mi inşallah

Canım sabah gebelik testi yaptım pozitif çıktı akşam üstü kan verdim şimdi arayıp öğrendim değerim 319,4 çıkmış artık ne kadarlık oluyo bilmiyorum
Kaç gün geçiktin canım bak foto ya canım

Eklentiler

• 20_gunluk_beta_hcg_ornek_sonuc.jpg
    56,7 KB · Görüntüleme: 230
Canım sabah gebelik testi yaptım pozitif çıktı akşam üstü kan verdim şimdi arayıp öğrendim değerim 319,4 çıkmış artık ne kadarlık oluyo bilmiyorum

Eklentiler

• Capture+_2021-10-14-22-54-22.png
    454,3 KB · Görüntüleme: 200
Hayırlı olsun çok sevindim inşallah biz tüm bekleyenler de bu haberi alır

3 gün geciktim canım,anladım şimdi resimden çok teşekkür ederim.Sen ne zaman öğrendin nasıl öğrendin
3 gün gecikmeye beta normal bence canım ben 1 gün kala öğrendim şükürler olsun hayırlısıya kucağımıza alırız inşallah

Kızlar şimdi uyandım ve test yaptım ya ben hamileyim galiba ağlıyorum şuan şaka gibi inanamıyorum kaç ay neler yapıp uğraşmıştım.Öyle dimi bi bakın
Hamilesin kuzum hayırlı uğurlu olsun sağlık ocağında kan testi de yaptır iki günde bir artışı gör. Çok sevindim

Merhaba rahatsiz ediyorum kusura bakmayın ama sizden bilgi almak istedim. Benim bugün adet olma günüm ama 2 gün once sabah uyanınca günlük ped vardi ona kahverengi bi akinti geldi küçük tırnağım kadar. Adet oluyorum herhalde dedim ped koydum ama 2 gündür hic kirlenmedi. Bi bu sabah yine kahverengi leke geldi sonrası yok. Bu ay korunmasiz 1 kere iliski oldu oda yumurtlama gununden 2 3 gun sonraydi umudum yoktu ama benim yasadigim seyde yerleşme kanamasi olanilir diye umut ediyorum.

Allah'ım isteyen herkesin kucağını doldursun inşallah. Evlat hasreti ile yanan kim varsa hepsine sağlıklı evlatlar nasip etsin. Bu yolda kimseyi oyalamasin. Baska çocuklu anneleri görüp ic gecirtmesin, geceleri gizli gizli aglatmasin inşallah. Başta isteyen herkese, kısmetim varsa bana da nasip eyle Allah'ım amin

Merhaba ben de aynı durumdayım 5 gündür kahverengi leke geliyor adet olmadım elimde ovulasyon testi vardı yaptm bsey çıkmadı ama anlamadım ilk kez başıma geliyor normalde düzenli olurum. lekenin ertesi günü başlar. Bu ay niye böyle oldu

Bende test yok alipta yapmadim. Ama bu belirsizlik beni icten ice yiyor. Sizin adet olmaniza ne kadar kala geldi bu leke

Açıkcası benim duruma benziyor tabiki olabilir bir test yapın bence içiniz rahatlasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…