Ovülasyon testi ile gebelik ve kahverengi leke

Merhaba kızlar,tecrübeli arkadaşlarımdan konuyla ilgili fikirlerini bekliyorum.Ben uzun zamandır çocuk düşünüyorum ama nasip olmadı,1 yılı geçti bu süre.Son 2-3 aydır da artık ne ovülasyon takibi ne bişey yapıyorum,yani çocuk işine ara vermiştim.Çünkü her ay artık moralim bozuluyordu olmayınca.Ama bu ay kendi kendime şunu dedim olacağı varsa bacaklarımı kaldırmadan da olur millet kazayla hamile kalıyo bu işler nasip işi diyip bu ayki beraberliklerimizde hiç yatmadan hemen kalkıp yıkadım.Yani açıkçası hamile olmam için mucize falan gerekiyor.Cuma günü regl olmam gerekiyordu,regl tarihlerim genelde düzenlidir 2-3 gün gecikebiliyor bazen.Cuma günü olmadım ama dün akşam 5 gibi böyle kasığımda sanki adetim başlayacakmış gibi böyle minik kramplar başladı WC gittiğimde peçeleye kahverengi akıntı geldi,adet olduğumu düşünüp ped taktım.akşam baktığımda hala kanama yoktu ve ped de sadece böyle çok az gene kahverengi leke vardı.Ve bugün yine kanama falan yok akıntı da yok ama minik kramplar ara ara adet olcakmşım gibi böyle bir his oluyor,oldum diye gidiyorum hiç bşy yok.Az önce önceden elimde kalmış olan ovülasyon testi vardı onu denedim daha önce o testle hamile olduğunu öğrenenleri okumuştum,ama testi de yaparken öyle 2 saat sıvı alımı falan kuralına uymadım gidip direk yaptım.Test resmini aşağı ekliyorum t çizgisi koyu çıktı.Umutlansam mı bilmiyorum öyle olsa bile kahverengi leke yerleşme kanaması diye düşünsem oda adetten önce gelmesi gereken bişey yazıyor ama bende adet günümden bi gün sonra geldi.Varmı fikirleriniz bekliyorum.
Canım bence gebesin inşallah kan verdin mi inşallah 🙏

Canım sabah gebelik testi yaptım pozitif çıktı akşam üstü kan verdim şimdi arayıp öğrendim değerim 319,4 çıkmış artık ne kadarlık oluyo bilmiyorum 💃🏻
Kaç gün geçiktin canım bak foto ya canım

Eklentiler

• 20_gunluk_beta_hcg_ornek_sonuc.jpg
    20_gunluk_beta_hcg_ornek_sonuc.jpg
    56,7 KB · Görüntüleme: 230
Canım sabah gebelik testi yaptım pozitif çıktı akşam üstü kan verdim şimdi arayıp öğrendim değerim 319,4 çıkmış artık ne kadarlık oluyo bilmiyorum 💃🏻

Eklentiler

• Capture+_2021-10-14-22-54-22.png
    Capture+_2021-10-14-22-54-22.png
    454,3 KB · Görüntüleme: 199
Teşekkür ederim şimdilik kan sonucu bekliyorum inşallah orda da pozitif görürüm.Açıkcası hamileysem bile ilişki tarihi üzerinden tam 14 gün geçmiş yani yenidir muhtemelen ama kendimi de hiç dinlemedim dediğim gibi ben bu ay salmıştım kendimi.Ama dikkat ettiğim bişey şu oldu 1 haftadır idrara çok sık çıkmıştım ama oda belirtimidir bilmiyorum şimdi mesela oda yok.Onun dışında kahverengi leke gelmişti tam adetten olmam gereken günden bir gün sonra oda böyle peçeteye.Şimdilik işte ara ara böyle bi yoklanıyor alt karın bölgem sanki adet olcakmışım gibi
Hayırlı olsun çok sevindim inşallah biz tüm bekleyenler de bu haberi alır 🥰

3 gün geciktim canım,anladım şimdi resimden çok teşekkür ederim.Sen ne zaman öğrendin nasıl öğrendin 😊
3 gün gecikmeye beta normal bence canım ben 1 gün kala öğrendim şükürler 🙏💜olsun hayırlısıya kucağımıza alırız inşallah🙏

Kızlar şimdi uyandım ve test yaptım ya ben hamileyim galiba ağlıyorum şuan şaka gibi inanamıyorum kaç ay neler yapıp uğraşmıştım.Öyle dimi bi bakın
Hamilesin kuzum hayırlı uğurlu olsun sağlık ocağında kan testi de yaptır iki günde bir artışı gör. Çok sevindim 💕

Merhaba rahatsiz ediyorum kusura bakmayın ama sizden bilgi almak istedim. Benim bugün adet olma günüm ama 2 gün once sabah uyanınca günlük ped vardi ona kahverengi bi akinti geldi küçük tırnağım kadar. Adet oluyorum herhalde dedim ped koydum ama 2 gündür hic kirlenmedi. Bi bu sabah yine kahverengi leke geldi sonrası yok. Bu ay korunmasiz 1 kere iliski oldu oda yumurtlama gununden 2 3 gun sonraydi umudum yoktu ama benim yasadigim seyde yerleşme kanamasi olanilir diye umut ediyorum.

Allah'ım isteyen herkesin kucağını doldursun inşallah. Evlat hasreti ile yanan kim varsa hepsine sağlıklı evlatlar nasip etsin. Bu yolda kimseyi oyalamasin. Baska çocuklu anneleri görüp ic gecirtmesin, geceleri gizli gizli aglatmasin inşallah. Başta isteyen herkese, kısmetim varsa bana da nasip eyle Allah'ım amin🤲

Merhaba rahatsiz ediyorum kusura bakmayın ama sizden bilgi almak istedim. Benim bugün adet olma günüm ama 2 gün once sabah uyanınca günlük ped vardi ona kahverengi bi akinti geldi küçük tırnağım kadar. Adet oluyorum herhalde dedim ped koydum ama 2 gündür hic kirlenmedi. Bi bu sabah yine kahverengi leke geldi sonrası yok. Bu ay korunmasiz 1 kere iliski oldu oda yumurtlama gununden 2 3 gun sonraydi umudum yoktu ama benim yasadigim seyde yerleşme kanamasi olanilir diye umut ediyorum.
Merhaba ben de aynı durumdayım 5 gündür kahverengi leke geliyor adet olmadım elimde ovulasyon testi vardı yaptm bsey çıkmadı ama anlamadım ilk kez başıma geliyor normalde düzenli olurum. lekenin ertesi günü başlar. Bu ay niye böyle oldu 🙄

Merhaba ben de aynı durumdayım 5 gündür kahverengi leke geliyor adet olmadım elimde ovulasyon testi vardı yaptm bsey çıkmadı ama anlamadım ilk kez başıma geliyor normalde düzenli olurum. lekenin ertesi günü başlar. Bu ay niye böyle oldu 🙄
Bende test yok alipta yapmadim. Ama bu belirsizlik beni icten ice yiyor. Sizin adet olmaniza ne kadar kala geldi bu leke

Açıkcası benim duruma benziyor tabiki olabilir bir test yapın bence içiniz rahatlasın

X