Ovulasyon testi ile gebelik planlanması

tombulaylak

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2024
83
12
21
Snapchat-370307013.jpg

Kızlar selam, bu ay ovulasyon testi yaparak gebelik plani yapmaya çalıştım, hem uygulamadan yumurtlama takibine baktım ama teste çıkmadı hiç, bugün adetimin 19. Günü (son adettimden bu yana) pcos olduğu için ne zaman adet olurum bilmiyorum. Bir Kaç gündür mide bulantılarım ve göğüs hassasiyetim başladı çok korkuyorum adet olucam diye. İster istemez kafaya çok takıyorum yardim eder misiniz lütfen..

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-10-12-15-01-900_com.miui.notes.jpg
    Screenshot_2024-07-10-12-15-01-900_com.miui.notes.jpg
    21,9 KB · Görüntüleme: 49
Adet düzensizliği olduğunda yumurtlamanız da geç olabilir. Uygulamalar düzenli regl olan insanlar için bile yanıltıcı olabiliyor. Ovulasyon testinde aynı koyulukta çift çizgi görene kadar devam etmenizi öneririm bence henüz yumurtlamamışsınız testi aksatmadıysanız. Testi yapmadan önce iki saat sıvı tüketmemeye ve ilk idrarınızla yapmamaya özen gösterin. Umarım bebeğinize kavuşursunuz 🌸

Merhaba reglim 4 temmuzda bitti hep böyle çıkıyor t hiç koyulaşmadı neden böyle sizce yardımcı olabilir misiniz

Eklentiler

• IMG_8518.jpeg
    IMG_8518.jpeg
    79,4 KB · Görüntüleme: 52
Teşekkür ederim birde dün pembe bi leke oldu yerleşme kanaması bu kadar erken olmaz sanırım değil mi eğer yerleşme kanaması değilse ne bilmiyorum. Amh 0.25 doktor gebelik çok zor dedi ve prolaktin hormonum çok yüksek bu nedenle dostinex kullanıyorum çok moralim bozuk

Teşekkür ederim birde dün pembe bi leke oldu yerleşme kanaması bu kadar erken olmaz sanırım değil mi eğer yerleşme kanaması değilse ne bilmiyorum. Amh 0.25 doktor gebelik çok zor dedi ve prolaktin hormonum çok yüksek bu nedenle dostinex kullanıyorum çok moralim bozuk

Yerleşme kanaması ve amh, prolaktin gibi konularda hiç bilgim yok. Sizi de yanlış yönlendirmeyeyim. Ama bir sürü arkadaşımız var burada bunlara rağmen ya da bunları düzeltip hamile kalan. Allah büyüktür siz elinizden geleni yapın moralinizi de yüksek tutun. Bazen bir sürü olumsuzluğa hamilelik oluyor bazen de hiç sebepsiz hamilelik olmuyor. Hiçbir şey kesin değil yani 😊

Adet düzensizliği olduğunda yumurtlamanız da geç olabilir. Uygulamalar düzenli regl olan insanlar için bile yanıltıcı olabiliyor. Ovulasyon testinde aynı koyulukta çift çizgi görene kadar devam etmenizi öneririm bence henüz yumurtlamamışsınız testi aksatmadıysanız. Testi yapmadan önce iki saat sıvı tüketmemeye ve ilk idrarınızla yapmamaya özen gösterin. Umarım bebeğinize kavuşursunuz 🌸
Olabilir evet, adet günüm 22 hazirandı. Uygulamalar adet bitiminin 11. Gününden sonra yumurtlama olur diyince ister istemez telaslandim. Ara ara regl sancısı gibi ağrılar mide bulantısı ve aşırı göğüs ağrısı olunca acaba yine erken regl mi oluyorum dedim pcos yüzünden bazen 20'lerde oluyorum çünkü teşekkür ederim cevapladiginiz için devam edeceğim 🎀🌷

Merhaba bu gün böyle oldu test sanırım bu gün yumurtlama günüm teste devam edeceğim t silikleşince çatlaşmış mı olacak

Eklentiler

• 063E9BD9-1CAF-46F8-B671-C03FE7607041.jpeg
    063E9BD9-1CAF-46F8-B671-C03FE7607041.jpeg
    64,6 KB · Görüntüleme: 38
X