Ovulasyon testi hakkında

busrabusbusra

Umaykızım 💕
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2022
822
928
27
Sevgili kızçeler merhaba,
2 senelik evliyim bu ay çocuk düşünmeye başladık ve adet bitiminden itibaren ovulasyon testi kullanmaya başladım. Çok bilgim olan bir şey değildi araştırmalarım sonucunda buldum ve sipariş ettim ve bugün 4. Günüm
Testte adet bitiminden sonra ki 2. Gün daha koyu çıktığı için emin olmak için bir daha yaptım o gün.
Bugün yaptığımda ise silikleştiğini gördüm. Yani çıkan o kırmızılıkta çok kırmızı gelmediği için yumurtlama olabilir diye düşünmedim ama şimdi silikleşmeye başlayınca acaba o gün yumurtlama günü miydi diye düşünmeye başladım. Şimdi ben ovulasyon testine devam edeceğim. Bu testin hafif koyu çıkıp seyrekleşip tekrar koyu çıkması muhtemel mi yoksa yumurtlama gününü kaçırdım mı?

Eklentiler

• IMG_20221226_185309_626.jpg
    50,4 KB · Görüntüleme: 274
Canım daha pik olmamıs ya aynı renk olacak çizgi yada beyaz taraftaki daha koyu olacak benimkinden örnek atayım senin koyu olan benim en üstteki testim gibi pik değil yani daha testi yapmaya devam et piki görene kadar

Eklentiler

• IMG20221229102133.jpg
    94,9 KB · Görüntüleme: 233
Canım daha pik olmamıs ya aynı renk olacak çizgi yada beyaz taraftaki daha koyu olacak benimkinden örnek atayım senin koyu olan benim en üstteki testim gibi pik değil yani daha testi yapmaya devam et piki görene kadar
Tamam canım çok sağol devam ediyorum teste ama halen piki görmedim bekliyorum bakalım

Hayırlısı olsun hakkında ben adetin 24.günü yumurtlama gördüm sabret yapmaya devam et görürsün inşallah
Benim de bugün 16. Günüm canım. Takvim uygulamasına göre bugün yumurtlama günü olarak gösteriyor ama Testte piki görmedim bekliyorum bakalım ne zaman olursa...
Normalde böyle bir şey beklemediğim için sanki sürekli reglim geliyormuş gibi hissediyordum, şimdi de günler geçmiyor sanki

Uygulama doğru olmuyor malesef benm yumurtlamamı 14ünde gösteriyor düşün ona bakarak yapsak hiç yumurtlama tutturamayız en azından ovülasyon testinin doğruluk payı yüksek

3yildir ovulasyon testi kullanıyorum c çizgisi herzaman sabittir yani 1 çizgi her zaman sabittir diğer çizgi sabit olan çizgiden daha koyu oldugunda yada aynı koyulukta oldugunda yumurtlama görmüş oluyorsun
Bugün reglimin 22. Günü hala o kırmızılıkta bir çizgi oluşmadı. Anlayamadım bende

3yildir ovulasyon testi kullanıyorum c çizgisi herzaman sabittir yani 1 çizgi her zaman sabittir diğer çizgi sabit olan çizgiden daha koyu oldugunda yada aynı koyulukta oldugunda yumurtlama görmüş oluyorsun

Eklentiler

• IMG_20230105_095317.jpg
    131,7 KB · Görüntüleme: 177
Kızlar bugün Testi yaptıktan 3 dk sonra
Ama iki gün önce de yine koyu çıkmıştı. Ben anlamadım testler benim çok kafamı karıştırdı ya

Eklentiler

• IMG_20230107_125702.jpg
    71,3 KB · Görüntüleme: 178
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…