Ovulasyon testi gebelik anlaşılması

Meryem meva

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2024
14
7
29
Merhaba ben 12 temmuz da aşılama yaptırdım 15 gün sonra falan belli olur dedi doktor,evde gebelik testi yoktu, ovulasyon testi vardı onu yaptim pozitif çıktı bi yerde okumuştum hamilelik oluşunca da ovulasyon testi pozitif çıkarmış böyle bir durumda hamileliğini öğrenen var mı?

evet cogu insan boyle de ogrenebiliyor, pozitif dediginiz control cizgisinden daha mi koyu cikti t cizgisi?

evet cogu insan boyle de ogrenebiliyor, pozitif dediginiz control cizgisinden daha mi koyu cikti t cizgisi?
Evet msji daha yeni gördüm.Persembe sabahı erken gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı, daha sonrasında bi hastaneye gittim doktor rahimde kalınlaşma var ama bir şey görünmüyor dedi,kan testi yaptı akşama doğru değerim 142 çıktı çok şükür pazartesi de kendi doktoruma gideceğim inşallah değerim artmıştır inşallah,

Merhabalar inşallah hamilesinizdir sağlıkla alın kucağınıza ben de 11 temmuzda aşılama oldum 12 ve 13. günler kaset testler negatif çıktı ama düne kadar hala regl olmayınca elimdeki lh testlerini yaptım. Hepsi de kontrol çizgisinden daha koyu çıktı. Şuan adet gecikmesinin 3. günü sancılanıyorum tüm adet belirtilerm var aslında. Yine de cesaret edip kan veremiyorum hayalkırıklığından çok yoruldum gelişme yaşarsanız benimle de paylaşır mısınız?

Yazmışsınız zaten kusura bakmayın, hayırlı uğurlu olsun yavrunuz

Merhabalar kaç yumurtanız vardı aşılama günü progesteron lh testiniz kaçtı
Merhaba bilmiyorum yumurtalık takibi yapıldı istenilen boyuta gelmiş iki gün sonra aşılama yapalım dedi sadece doktor

Amin ben de hala regl olmadım yarın kan testi vereceğim, eğer çok özel olmazsa sizde regl sancısı ya da göğüs ve karın şişliği var mı acaba?
Göğüs ağrısı iki gün falan oldu ara ara kasık batmalarim oldu o kasık batması yine gün içinde oluyor yarın kendi doktoruma kontrole gidicem inşallah

Bende aynı durumdayım tam 6 gündür pik görüyorum gebelik testi yapmaya korkuyorum adetime 5-6 gün bar

Benimde 6 gündür bu şekilde testlerim normalde yumurtlamam 19-20 siydi değerlendirdik çünkü doktor kontrolündeydim şimdi çok merak ediyorum gebelik olabilir mi diye kasık agrım göğüs agrım bel ağrım ve sürekli geğirme gaz sorunum var

Eklentiler

• IMG_7467.jpeg
    167,2 KB · Görüntüleme: 109
Evet hamileymişim 4 agustos kan tahlili yaptırdım 39 çıktı beta hcg ovulasyon testim de hala pik gösteriyor bu arada inanmayanalar vardı
Oh şükürler olsun ovulasyon testi gerçekten gösteriyormus hayırlı olsun Rabbim hayırlı sağlıklı kucağımıza almayı nasip etsin, Rabbim tüm isteyenlere de bu sevinci yaşatsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…