Ovulasyon testi anlayanlar acil bakabilir misiniz??

Abla 2 ay önce 4 cm kist vardı rahimde ilaç kullandım geçti
Adetim düzenliydi ama geçen ay erken oldu bakalım bu ay nasıl olur
Canım her ay degısebılır sen ona takılma bazen yedıgımız ,ıctıgımız her sey etkılıyor stres felan sen ona takılma ınsallah guzel haberler alcan canım.ıyı dusun ıyı olsun 🤲🏻

Yok
Canım sen çatlatma ıgnesı kullanmadın mı ? Yumurtan catlasın dıye ole yazmıştın dıye hatırlıyorum.o iğneyı ne zaman yaptın kac gun gectı ustunden suan gebelık testı yaptın mı ? Ya da adet gordun mu?
Yok Abla ben iğne yaptirmadim ovalasyon testi kullandim sadece bu ay

Abla şu anda 31 gün oldu adet gelmedi ama önceki ayda erken olmuştum ondan olur mu bilmiyorum test yapmadım
2 ay önce 4 cm kist vardı ilaç kullanmıştım adet düzeni mi bozdu mu acaba
Aa tamam canım sımdı durumun ne adet oldun mu gebelık testı yaptın mı son durum

Abla şu anda 31 gün oldu adet gelmedi ama önceki ayda erken olmuştum ondan olur mu bilmiyorum test yapmadım
2 ay önce 4 cm kist vardı ilaç kullanmıştım adet düzeni mi bozdu mu acaba
Canım kotu dusunme sen yarın sabah ılk ıdrarla bı kaset test yap bakalım pozıtıfı gorcekmıyız

Abla göğüs şişkinliği belirti olabilir mi çok şişti kılcal damarlar bile belli oluyor ara sıra giren kasık ağrısı da var
Canım adet ve gebelık belırtılerı cok belırgın benmde goguslerım aşırı şişmıstı ama sımdı test yapmadan bellı olmaz sen test yapsana ılk ıdrarla bı bakalım ne var ne yok.Insallah gebesındır canım

Canım adet ve gebelık belırtılerı cok belırgın benmde goguslerım aşırı şişmıstı ama sımdı test yapmadan bellı olmaz sen test yapsana ılk ıdrarla bı bakalım ne var ne yok.Insallah gebesındır canım
Abla silik çıktı 😕

Eklentiler

• IMG_20240308_123145.jpg
    IMG_20240308_123145.jpg
    97,5 KB · Görüntüleme: 27
X