ovulasyon testi aldım.........

cevizlikek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2010
352
1
Selam netten ovulasyon testi aldım ve uyguluyorum bu 3.ayımız..kullananlar var mı işe yarıyor mu tecribeliler anlatırsa sevinirim yumurtlama gününü buluyormuş..:dance:

merhaba, ben de internetten almıştım ilk ay 10-16. günler arası denedim hiçbirşey çıkmadı. sonra belki yumurtlama tarihim sapıyordur diyerek reglim bitiminden diğer reglime kadar her gün denedim yine hiçbir sonuç alamadım. çok pahalı bir marka değil o yüzden de güvenilirliğinden şüphe edip kullanmamaya karar verdim. marka çok önemliymiş ovülasyon testlerinde. ben regl bitiminden itibaren 25. güne kadar gün aşırı denemenin en garantisi olduğunu düşünüyorum. henüz 3 aydır deniyoruz bakalım bekliyoruz :)

sağ ol canım ben yapıyorum 3gündür cok hafif bi pembelik var 2.çizgide...ama aynı koyuluğa erişmesi gerekiyormuş onu bekliyorum...marka konusunda haklısın ben cortest diye bi şey aldım kötü değil bence...bakalım inş.olur bu ay..

benım bı arkadaşım ovulasyon testini takip ederek hamıle kaldı bende almayı düşünüyorum bakalım umarım işe yarar.

produktor pahalı..netten getirtmek daha mantıklı ama orta fiyatlı tabi çok da ucuzuna kaçmadan ben corretest aldım 15tane 2 tane de gebelik testi yolladılar yanında 27 liraya hepsi hatta gebelik testini geçen ay denedim doğru sonuç verdi hatalı falan değil yani..ovulasyon testi de gayet iyi gidiyor bakalım..her gün aynı saatte yapıyorum 3 te...sabah olmuyormuş..

kızlar ben bu ovulasyon testini denedim gercekten yumurtlama günümü doğru verdi o günlerde de birlikte olduk bence denemekte fayda var en azından yumurtladıgımı öğrendim içim rahat etti bu ay tutar umarım tam gününe denk getirdik ....denemenizi tavsiye ediyorum...

bızımde buay 5ıncı ayımız ıns bu ay hamiş kalırım.benımde aklım ayattı sankı bu oovulasyon test ısı.ben ınternette bulamadım cnm o markayı acaba telefonu varsa yazarmısın.yada msj atarmısın.sımdıden tesekkurler.

ben de coretest isimli testi kullandım ve 16. günde iki çizgiyi aynı koyulukta gördüm.. önceki ve sonrakilerde hep silik...ateş ölçümü ve akıntı takibi de testi doğruladı..internetten alabiliyorsunuz.

g...gidiyordan sipariş etmiştim, ertesi gün geldi.27 lira aynen benim de 15 ovülasyon iki tane gebelik testi vardı.

evet ben de ordan aldım corretest adı...benim de 13.gün koyulaştı ve 14.gün sonra silindi gitti...koyuluk cıkınca 3 gün birlikte olmak gerekiyormuş biz öyle yaptık bu ay olursa yazarım umarım bana vesile olur ovulasyon testi..

serap 5.denemen sanırım peki ilk çocuk mu olacak inş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…