Ovulasyon testi acil

melisaamelisaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2021
1.785
697
Kızlar ovulasyon testi yaptım bugun öğlen, pik. İki çizgide çok belirgin. Ve yarın yumurta toplama işlemim var. Ovulasyon pik testi pik şuan. Yani çatladı mı çatlayacak mı

Son düzenleme:
Bu

Eklentiler

• 8AA49D39-2B0F-44CC-B726-70DCF6687B5B.jpeg
    220 KB · Görüntüleme: 46
  • 9B5AA6F1-657A-4FBF-9BE1-E2800B726CFA.jpeg
    220 KB · Görüntüleme: 53
Bu testler o kadar guvenilir degil diye biliyorum. Benim doktorum hiç gerek yok kullanmana demişti. İçinize sinmediyse merkezi arayip sorun.

Doktorunuz sizi başka bir doktora bırakıyorsa ona da güvenmelisiniz. Zaten çatlatma iğnesi yapılmadı mı? İğnenin etkisiyle de koyu çıkabilir çizgiler. İçinize kuşku düşürmeyin

Bu testler o kadar guvenilir degil diye biliyorum. Benim doktorum hiç gerek yok kullanmana demişti. İçinize sinmediyse merkezi arayip sorun.
Resmî tatile denk geldiği için soramıyorum. Daha önce böyle başından geçen varsa bilgi almak istedim sadece. Bu süreç tekin psikoloji normal değil. Sürekli panik ve heyecan içindeyim

Doktorunuz sizi başka bir doktora bırakıyorsa ona da güvenmelisiniz. Zaten çatlatma iğnesi yapılmadı mı? İğnenin etkisiyle de koyu çıkabilir çizgiler. İçinize kuşku düşürmeyin
Hiç bilmediğim için sürekli soru sorma eğilimine giriyorum panik yapıp. İlk defa tüp bebek sürecindeyim. Korkuyorum ve aşırı heyecanlıyım. Evet iğnenin etkisi de olabilir. Çünkü iki tane iğne birden vurdum peşe peşe. Göbeğimin içine sanki kaynar su döküldü fena yandı. Acıdı. Güçlü bir ilaç sanırım

Ben de tüp bebek ile gebe kaldım. Sakinleşin. Stresiniz azaldıkça şansınız artar. Doktorunuza gözünüz kapalı güvenin. Kendinizi şüpheye düşürürseniz stresiniz artar ve bu da olumsuzluğa neden olur. Bu doktorla bu yola girdiniz, yolun sonuna kadar sabırla bekleyin
Bebekli günler dilerim

Resmî tatile denk geldiği için soramıyorum. Daha önce böyle başından geçen varsa bilgi almak istedim sadece. Bu süreç tekin psikoloji normal değil. Sürekli panik ve heyecan içindeyim
O zaman merkez hata yapmis diyemeyecegim. 19 mayis sebebiyle size 20 mayista gelin demiş olabilirler. Umarim magdur olmazsiniz.

Yaaa ne güzel. Hayırlı olsun Darısı başıma inşallah. Sakinleşmeye ve heyecanı kafamdan atmaya çalışıyorum. Yumurta toplama işleminiz rahat geçti mi. Benimde genel antezi altında toplanacak kolay geçeceğini umuyorum

Genel anestezi ile yapıldı. Uyudum, uyandım
Hiç kafanızda büyütmeyin. İster istemez insan stres ve heyecan yapıyor ama elinizden geldiğince rahat olun. Siz stres yapınca hiç bir şey olumlu yönde değişmez unutmayın

Bu arada benim de toplama işlemi yapılacağı zaman Cuma doktor kontrolüme gitmiştim, cmrts iğnemi yapmıştım pzrts toplama işlemi yapılmıştı. Doktor o aradaki zamanı ayarlıyor merak etmeyin. 19 Mayıs’la alakası yok bir gün beklemenizin

Çok içimi rahatlattınız, Allah razı olsun Şimdi bu stresi üzerimden atıp sakinleşmeye ve düşünmemeye çalışayım

Sizce pik olmuş mu?

Eklentiler

• IMG_20220522_144242.jpg
    19 KB · Görüntüleme: 33
Arkadaşlar merhaba yardım rica ediyorum hepinizden görseli koyuyorum adetimin birinci gününden itibaren saydığımda bugün 12.gun ovulasyon testlerime göre yumurtlamam başlamış mi degerlendirme zamanı mı lütfen cevap verin testi günde bir kez aynı saatte yapıyorum doğru mu

Evet canım yumurtalama döneminde olduğunu gösteriyor hatta bugun pik te. Yani bence bugun ve yarın özellikle değerlendir

Değerlendireceğim canım inşallah Allah isteyen herkesin kucağını doldursun bugün folik asit başladım ama faydası olur mu bilmiyorum

Değerlendireceğim canım inşallah Allah isteyen herkesin kucağını doldursun bugün folik asit başladım ama faydası olur mu bilmiyorum
Amin, inşallah folik asit gebelikten en az üç ay önceden kullanılmaya başlanması en iyisi hatta. Bende bir şendir folik asit kullanıyorum gebe kalacağım diye. Nasip olmadı. İnşallah bu ay tüp bebekle o güzel sonucu olarım. Ben heran bebe olur diye bırakmadım folik asiti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…