Ovulasyon test sonucum hep aynı çıkıyor.

nurtnylmz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2024
9
0
29
Yardımınıza çok ihtiyacım var kızlar yaklaşık 15 gündür aynı saatte 2 saat boyunca hiç sıvı tüketmeden ve idrara çıkmadan ovulasyon testi yapıyorum ama test sonuçlarım hep aynı silik bir ikinci çizgi çıkıyor bununla ilgili fikirlerinize ihtiyacım var.
IMG20240717105450.jpg

Benim de böyleydi 50 gün test yaptım inanabiliyor musunuz ve yumurtlama görmeden regl oldum bazı aylar böyle olabilir pcos varsa zaten garanti olabilir

Ilk idrarla yapmiyorsunuz degil mi? Bir de testi idrar icinde 20 sn falan bekletin. Pcos varsa inositolu arastirmanizi tavsiye ederim, dongunuz uzunsa bazi kadinlar 18-20. gunde yumurtlama goruyor

Yardımınıza çok ihtiyacım var kızlar yaklaşık 15 gündür aynı saatte 2 saat boyunca hiç sıvı tüketmeden ve idrara çıkmadan ovulasyon testi yapıyorum ama test sonuçlarım hep aynı silik bir ikinci çizgi çıkıyor bununla ilgili fikirlerinize ihtiyacım var.Eki Görüntüle 3453676
sanırım yumurta yeterli büyüklüğe ulaşmadıgı için böyle oluyor.

Ilk idrarla yapmiyorsunuz degil mi? Bir de testi idrar icinde 20 sn falan bekletin. Pcos varsa inositolu arastirmanizi tavsiye ederim, dongunuz uzunsa bazi kadinlar 18-20. gunde yumurtlama goruyor
Hayır ilk idrarla yapmıyorum . Ve dediğiniz gibi pcos var bende 15 gün boyunca aynı sonucu alınca başka Bir sıkıntı mı var diye düşünmeye de başlamıyor değilim

Yardımınıza çok ihtiyacım var kızlar yaklaşık 15 gündür aynı saatte 2 saat boyunca hiç sıvı tüketmeden ve idrara çıkmadan ovulasyon testi yapıyorum ama test sonuçlarım hep aynı silik bir ikinci çizgi çıkıyor bununla ilgili fikirlerinize ihtiyacım var.Eki Görüntüle 3453676
Yumurtlar olgunlaşmadan çatlağı için sanırım pik olmuyor Dr görünmeni tavsiye ederim

Hayır ilk idrarla yapmıyorum . Ve dediğiniz gibi pcos var bende 15 gün boyunca aynı sonucu alınca başka Bir sıkıntı mı var diye düşünmeye de başlamıyor değilim
bendede pko var benimde böyle oluyor yumurtlama saglıklı olmuyor ondan oluyo canım

Oda sağlıklı değil ki kadın doğuma git döngün uzun
Şu an zaten bir kadın doğum uzmanı ile birlikte hamile kalmam için görüşüyorum folik asit ve d vitamini önerdi ve reglimin 3 günü tekrar gideceğim. Bir taraftan da ovulasyon testleri ile yumurtlama günümü öğrenmek istiyordum acaba testler bozuk mu diye de endişe etmedim değil.

Şu an zaten bir kadın doğum uzmanı ile birlikte hamile kalmam için görüşüyorum folik asit ve d vitamini önerdi ve reglimin 3 günü tekrar gideceğim. Bir taraftan da ovulasyon testleri ile yumurtlama günümü öğrenmek istiyordum acaba testler bozuk mu diye de endişe etmedim değil.
Test bozuk değildir dinle bakalım Dr insllah en kısa zamanda nasip eder rabbim

bendede pko var klomen kullandım bu ay benimde böyle oldu testler doktorumun yumurtladın dediği günler 14. ve 15. günlerde yine cok koyu cıkmadı .

Eklentiler

• Polish_20240716_210132646.jpg
    Polish_20240716_210132646.jpg
    117,2 KB · Görüntüleme: 23
X