Ovulasyon pik mi

Canım Hala pik olmamış yanlış mı yapıyosn acaba yumurtan var yumurtluyosan pik olması gerekirdi yada tam büyümeden çatlıyo bence sen kaset test kullan onlar daha doğru sonuç veriyo bence ovulasypnun pik olmasını bekleme git bi hastaneye hormonları ölçtür vajinal ultrasonla baksınlar eğer bişy yoksa kaset test al bide onunla dene

Kaçıncı gün canım pik değil benim yumurtam 22 ml olmasına rağmen teste görünmedi satıcıya sordum catlatcak hormon salgılanmamis dedi istersen bir doktara git ultrasondan baksın ben gittim gitmesem kist olacaktı

Adetimin 17. Günü bugün.. adete yakın yumurtlama olabilir belki ama umudum yok sanmıyorum olacağını. Tabii nasipten öte de köy yok ama ne bileyim işte. Hayırlısı olsun.

Adetimin 17. Günü bugün.. adete yakın yumurtlama olabilir belki ama umudum yok sanmıyorum olacağını. Tabii nasipten öte de köy yok ama ne bileyim işte. Hayırlısı olsun.
Canım adetin düzenliyse geç yumurtlama olmaz sen bence bi doktora git baktır güzelce onu bekliyeceğine aklındaki soru işaretleri gider

Evet eğer istenilen boyuta gelmezse yumurta çift çizgi tam net koyu olmuyomuş bazen yumurta olgunlaşmadan da Çatlıyabiliyomuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…