Ovulasyon pik mi

melekmek

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2023
353
61
21
size bi sorum olucak ben 2 aydır ovulasyon kullanıyorum acaba yumurtlamasam ovulasyon pik olurmu bide ovulasyondan kaliteli olduğu anlaşılırmı doktora gittim ve bi sorunun yok dedi

Kızlar merhaba. Ben deliricem cidden deliricem. Hep mi aynı olur allasen? Niye böyle oluyor anlamıyorum. İlk defa ovulasyon testi yapıyorum.. Allah aşkına bilen bir aydınlatabilir mi?

Eklentiler

• IMG_2258.jpeg
    84,3 KB · Görüntüleme: 49
Sıvı alımına dikkat ediyorum. 2 saat önceden su içmeyi kesiyorum akıntı gördüm ama acaba olgunlaşmadan mı çatladı? Öyle bir durumda varmış sanırsam.. yani daha görme ihtimalim olabilir mi size göre?

15 gün sonra güzel haberler yazarsın inşallah buraya
İnşallah
adetlerin nasıl bu önemli eğer düzenliyse en geç 14 günde yumurtlarsın tabi 28 günde bir adet oluyosan adetlerin düzensizse geç yumurtlayabilirsin sen kaç gündür yapıyosn ovulasyonu yumurtlama gününde şeffaf akıntıda artış tek taraflı kasık ağrısı oluyo bunlarada dikkat et bence ovulasyonu 1 ay boyunca yap adete kadar eğer pik görmezsen bi doktora git yumurta takibi yaptır canım

Adetin 15. Günü bugün. Toplam 11 gündür yapıyorum. Adete kadar devam edeceğim haklısın. Temmuzun 1 i bat günüm. Normalde uygulamada bugün yumurtlama günü olarak gösteriyor ama değilmiş demek ki. Bekleyip göreceğim bakalım. Çok teşekkür ederim yorumun için.

O takvimler yanlış canım adetinden 14 gün çıkartıyolar ben 27 günde bir adet oluyorum 12 13 ünde yumurtluyorm takvime göre yumurtlamamı kaçırmış oluyorum sen bence yinede bi doktora git muayene etsinler bide hormonlarına baktır

M melekmek AnlatilmazYasanir bugün yaptım ama pik olmuş gibi mi acaba? Size de sürekli rahatsızlık veriyorum gibi his oluşuyor böyle sorunca.. bugünü değerlendirmeli miyim acaba yine de pik değilse? Teşekkür ederim şimdiden

Eklentiler

• IMG_2269.jpeg
    82,1 KB · Görüntüleme: 32
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…