Ovülasyon ile hamilelik öğrenenler

Humaceyllls

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2022
9
4
27
Kızlar merhaba bu ay yumurtlama günlerini hep değerlendirdik adete 8 gün kala test yaptım negatif cıktı sonra adete 1 gün kala test yaptım o da negatif cıktı fakat 3 gündür adet olmuyorum evde kaset test vardı yaptım ama test bozuk cıktı bende az önce ovülasyon testi yaptım t kısmı silik ama gözüküyor yinede hamile olabilir miyim sizce köyde yasadıgım İcin 1-2 güne gebelik testi anca aldırabilirim adet olmadan 1 hafta 10 gün öncesine kadar cok siddetli bel agrım vardı simdi yok sanki adet olmusumda bitmiş gibi ne hamilelik belirttim var suan ne de adet normalde ben formda okuyorum gebe kalanlar da akıntı falan oluyo us bende oda yok hic belirtim yok rica etsem yardımcı olur musunuz ovülasyon un fotografını da ekliyorum

Eklentiler

• 16598992498161543120870724637865.jpg
    16598992498161543120870724637865.jpg
    152,1 KB · Görüntüleme: 382
Kızlar merhaba bu ay yumurtlama günlerini hep değerlendirdik adete 8 gün kala test yaptım negatif cıktı sonra adete 1 gün kala test yaptım o da negatif cıktı fakat 3 gündür adet olmuyorum evde kaset test vardı yaptım ama test bozuk cıktı bende az önce ovülasyon testi yaptım t kısmı silik ama gözüküyor yinede hamile olabilir miyim sizce köyde yasadıgım İcin 1-2 güne gebelik testi anca aldırabilirim adet olmadan 1 hafta 10 gün öncesine kadar cok siddetli bel agrım vardı simdi yok sanki adet olmusumda bitmiş gibi ne hamilelik belirttim var suan ne de adet normalde ben formda okuyorum gebe kalanlar da akıntı falan oluyo us bende oda yok hic belirtim yok rica etsem yardımcı olur musunuz ovülasyon un fotografını da ekliyorum
Canım benim bildiğim kadarıyla t çizgisinin c de daha koyu ve ya aynı koyulukta çıkmasi hamilelik olduğunu gösterir yinede belli olmaz inşallah hamilesindir

Pik olduğu zaman şüphelenmek gerektiğini söylüyorlar ama geç döllenme olduysa birkaç gün içinde test yaptığında belli olur bence sen şimdilik umutlanma kendini regl olacağına inandır 2 3 gün daha olmazsan tekrar test yap

Adet günü ovulasyon ve gebelik testim bu şekildeydi. (üstteki ovulasyon) adete 4 gün kala koyulaşmaya başlamıştı adet günü de pikti. Ama ovulasyon testi her zaman gebeliği gösterir diye birşey yok, bazılarında gösteriyor bazılarında göstermiyor kendi deneyimimi paylaşmak istedim :)

Eklentiler

• IMG_20220805_151428.jpg
    IMG_20220805_151428.jpg
    92,3 KB · Görüntüleme: 381
Tesekkür ederim kızlar inşallah hepimizin kucagı dolar rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah hamileyimdir inşallah değilsem de nasip degilmiş demekki geç döllenme umudum sadece suan bugun gecikmenin 4. Günü rabbim hayırlı sonuclar versin inşallah

Merhaba kızlar bende bu ay ovulasyon testine baslicam da.son adetim 9 ağustos yaklaşık 32 gün arayla oluyor .henüz testler elime ulaşmadı sizce ovulasyon testine başlamak için geç kalmış miyimdir

Üstünden baya geçmiş birdaha ki ay başlayın yumurtlama olmuş olabilir çünkü garantiye alın

Bence basla ne olaxskki zaten yumurtlama günün geldiğinde kıpkırmızı oluyor test belki gec yumurtluyosundur sansını denemekten bişey cıkmaz inşallah tez zamanda hepimizin kucagı dolar

Bende ilk önce ovülasyon testiyle öğrendim...
Şüphe sıralaması şu şekildeydi;

• Piki yakaladıktan sonra ikinci hayalet çizgi hiç geçmedi..(Nasıl yani hala mı yumurtluyorum dedim kafam karışmıştı)
  • Yerleşme kanaması gördüm.(Açık pembe lekelenme başkada birşey gelmedi)
  • Elimde bolca ovülasyon testi vardı.Son kalan gebelik testinden önce onlardan birini denemek istedim.Ve direkt çift çizgi çıktı ovülasyon testinde.. Daha sonra gebelik testinide yaptım pozitif çıktı.
Kan testine gittiğimde 3 haftalık çıkmıştı...Ultrasonla doktor baktığında da geç döllenme olduğunu söylemişti:emir_bebek: :KK200:

Arkadaşlar adetime 3 gün var ovülasyon testi böyle çıktı, ovülasyon testi yapan var mı adet öncesi lütfen yardım 🧐😊

Eklentiler

• F677577B-1733-4B2F-8448-DC9018725947.jpeg
    F677577B-1733-4B2F-8448-DC9018725947.jpeg
    42,2 KB · Görüntüleme: 117
Canm tekrar yumurtluyirda olabilirsn gebelikte olabilir onu anlaman için erknn gebelik testi al yada adet tarihini bekle kaset test yap
Yorumun için çok sağol bir haftadır belim çok ağrıyor normalde adet günü ağrır oyüzden şüphelendim kaset testte çıkmadı henüz oyüzden ovülasyon 😥

X