Ovulasyon için yardım eder misiniz kızlar

En son yaptıgınız koyu gelmiş ben olsam akşam tekrar yapıp daha fazla koyulaşmış mı veya silikleşmiş mi diye kontrol eder öyle değerlendirirdim siz bilirsiniz
Merhaba bana da yardımcı olabilir misiniz dün ve bugün pik çıktı. Şimdi tekrar yapsam mı test acaba?

En son yaptıgınız koyu gelmiş ben olsam akşam tekrar yapıp daha fazla koyulaşmış mı veya silikleşmiş mi diye kontrol eder öyle değerlendirirdim siz bilirsiniz

Eklentiler

• 99DB4986-E1CE-4A00-AA48-8F25FE82559B.png
    99DB4986-E1CE-4A00-AA48-8F25FE82559B.png
    560,7 KB · Görüntüleme: 46
  • 23A323B5-3212-40EF-B9D8-32A2BB4BCFCB.png
    23A323B5-3212-40EF-B9D8-32A2BB4BCFCB.png
    598,3 KB · Görüntüleme: 40
Siz 3 günde bir mi değerlendirdiniz yoksa 2 günde bir mi? Dün değerlendirmek yaptık. Şimdi testle gidip 3 gün belliyim diyordum. Ama teste de yüzde yüz güvenip bişileri kaçırmak istemiyorum. Farklı yorumları merak ediyorum
Bende karışıktı ovulasyin ama 2 güne bir veya her gün değerlendir

Merhaba kızlar ben 5 aydir bebek deniyorum. Henüz olmadi bu ay ovulasyon testi ile denemeye kadar verdim ama hic bilgim yok bu konuda , bana kullandığınız markayi ve kullanim şeklini, nasıl kullanacağımı söyler misiniz yardımınıza ihtiyacım var 🥺🥺
26 yaşındayım 3 yıllık evliyim
Laboquick kullandım adet bittiminde bir gün sonra başladım . Her gün aynı saatte yaptım . Birde yapmadan 1 2 saat birşey içmedim . Adet bittiğinden itibaren gün ağrı ilişkiye girdik . Ovulasyon testinde yumurtlama gördüğümde arka arkaya 3 gün ilişkiye girdik. Birde bende burada duymuştum onu denedim . At pozisyon ne deniyo. Belki olacağından belki faydalı oldu çok şükür şuan hamileyim . Sizden inşallah güzel haberler alırız. 🥰

Laboquick kullandım adet bittiminde bir gün sonra başladım . Her gün aynı saatte yaptım . Birde yapmadan 1 2 saat birşey içmedim . Adet bittiğinden itibaren gün ağrı ilişkiye girdik . Ovulasyon testinde yumurtlama gördüğümde arka arkaya 3 gün ilişkiye girdik. Birde bende burada duymuştum onu denedim . At pozisyon ne deniyo. Belki olacağından belki faydalı oldu çok şükür şuan hamileyim . Sizden inşallah güzel haberler alırız. 🥰
Bende bu ay test ile denemeye başladım. Geçen ay gün aşırı denedik olmadı. Testim regli bittikten 4. gün sonra geldiekteki gibi çıktı hemen. Dün öğlen ve akşam denedim akşam çizgiler eşit renk oldu. Daha önce test yapmış biri olarak yorumunuz nedir

Eklentiler

• IMG_2042.jpeg
    IMG_2042.jpeg
    129,3 KB · Görüntüleme: 34
En son yaptıgınız pik olmuş silikleştiğini görene kadar test yapın bugünü ve silikleşme gününü değerlendirin
Perşembe gününü değerlendirdim dün sağlık ve kalite açısından boş bırakalım dedik canım. Sabah test yaptım çatlamış sanırım değil mi bugün de değerlendireceğim 🙏🏻

Eklentiler

• D039F1E8-B95F-4D26-9B21-398938AEE91C.jpeg
    D039F1E8-B95F-4D26-9B21-398938AEE91C.jpeg
    128 KB · Görüntüleme: 38
X