Ovulasyon için yardım eder misiniz kızlar

simsim507

Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2024
393
180
26
Merhaba kızlar ben 5 aydir bebek deniyorum. Henüz olmadi bu ay ovulasyon testi ile denemeye kadar verdim ama hic bilgim yok bu konuda , bana kullandığınız markayi ve kullanim şeklini, nasıl kullanacağımı söyler misiniz yardımınıza ihtiyacım var 🥺🥺
26 yaşındayım 3 yıllık evliyim

Merhaba kızlar ben 5 aydir bebek deniyorum. Henüz olmadi bu ay ovulasyon testi ile denemeye kadar verdim ama hic bilgim yok bu konuda , bana kullandığınız markayi ve kullanim şeklini, nasıl kullanacağımı söyler misiniz yardımınıza ihtiyacım var 🥺🥺
26 yaşındayım 3 yıllık evliyim
İnnovita kullandım ilk denemede tuttu dün öğrendim

A
Teşekkür ederim 🙏🏻 nasil kullaniliyor
Adet bitiminde başlıyorsunuz her gun aynı saatte yapıyorsunuz ben adetin 10. Gününden sonra sabah akşam yapıyordum iki çizgidiyi de koyu görene kadar devam ediyorsunuz yapmaya aldıgınız testin içinde kullanma kılavuzu tarzı bir şey oluyor detaylı anlatıyorlar orda

İnnovita ovulasyon testini satın almis bulunmaktayimm♥️ inşallah bana da nasip olur anne olmak teşekkür ederim kızlar...

Yardımcı olur musunuz?
IMG20240705104544.jpg

En son yaptıgınız koyu gelmiş ben olsam akşam tekrar yapıp daha fazla koyulaşmış mı veya silikleşmiş mi diye kontrol eder öyle değerlendirirdim siz bilirsiniz
Mesela aynı çıktı yarın silikleşti çatladı mı diye düşünmeliyim ? Yarın da diyelim koyu ne düşünmeliyim,? Bilmiyorum böyle olanlar var neden?

Çok yakın bir ikine pik görün ama.sen gene değerlendir bu günlerinde atlama
Siz 3 günde bir mi değerlendirdiniz yoksa 2 günde bir mi? Dün değerlendirmek yaptık. Şimdi testle gidip 3 gün belliyim diyordum. Ama teste de yüzde yüz güvenip bişileri kaçırmak istemiyorum. Farklı yorumları merak ediyorum

X