Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ben de ilk defa bu ay ovulasyon testi yaptım, bugün çok yoğun bir şeffaf akıntım oldu ve testte de pik gördüm. Ama herkeste belki aynı akıntı gelmeyebilir.

Benimde iki gün önce pik olmuştu bugün çizgi bayağı silikleşti. Çatladı sanırım. Rabbim bu ay sevindirsin inşallah

Eklentiler

• DBA9359B-0C31-4000-AE22-C7BF8705B5A5.jpeg
    94,9 KB · Görüntüleme: 56
  • EF371E04-B089-465C-B3CB-4A51FBBD5DD1.jpeg
    93,5 KB · Görüntüleme: 65
Aselece hanım benim ovülasyon testimi yorumlamıştınız daha önce. 7 mayıs yumurtlama günümdü. ertesi günler silikleşmişti çatlama demiştik. şimdi adetime 4 gün kala ev tipi idrar testinde baktım tek çizgiyi gördüm. Acaba erken mi yaptım. Adet günüm 22 mayıs.

Demek ki yumurtlama bugün canim bu teste gore pik olmuş. Elinde diger testten varsa ondan da yap bakalim. Pike göre bugun ayin 17 si.. 17 18 19 20 degerlendir canim.. bu arada adetin basindan bugun kacinci günün

Bekle bakalim canim adet günün bir gecsin bakalim

Demek ki yumurtlama bugün canim bu teste gore pik olmuş. Elinde diger testten varsa ondan da yap bakalim. Pike göre bugun ayin 17 si.. 17 18 19 20 degerlendir canim.. bu arada adetin basindan bugun kacinci günün
Adetin başından itibaren 11. günüm bugün

Tamam canim artik yapmana gerek yok testlerden.. catladi bugun yumurtan.. bugun yarin ve pazar gununu degerlendir mutlaka
Tamam canım, çok teşekkür ederim Eğer bebeğim tutunursa ne zaman öğrenebilirim acaba? Regl tarihim gelmeden test yapayım mı acaba birkaç gün kala yoksa bekleyim mi gecikmesini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…