Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Görmemiştim ama onlar yanlış gösteriyor bende her kullanana söylüyorum ben kendimde denedim arkadaşlarımda oldu deneyen laboquick marka kaset testin en iyisiymiş oda berbat
hep Pozitif olduöu içinmi canm yoksa yanılma payı yüksek olduğu içinmi bende baya cok aldm 50 tane

hep Pozitif olduöu içinmi canm yoksa yanılma payı yüksek olduğu içinmi bende baya cok aldm 50 tane
Canım yumurtlama iki üç gün sürebilir çok normal ama sen beş saatte bir test yaparsan gün içinde hepsi pozitif çıkar 🤭günde bir tane yap

Tamam canm 🤗 İyi olur sende Yenimi bitdi adet yenimi başladn
Bugün 5.testimdi ama ben geç yumurtlarım normalde kürtajdan sonra belki erken olur diye hemen başladım nolur nolmaz senin kaçıncı gün🤭ben adete bir hafta on gün varken falan yumurtlama görüyorum

Bugün 5.testimdi ama ben geç yumurtlarım normalde kürtajdan sonra belki erken olur diye hemen başladım nolur nolmaz senin kaçıncı gün🤭ben adete bir hafta on gün varken falan yumurtlama görüyorum
benimde Bat 23 Atedime 12 gün var tam bende bu gün çatlaması gerekiyo İnşAllah 🤗 Bekliyorumm çatladığında bişeyler hiss ediliyomu canm dün Pikti test ama kasıklaımda aörı vardı Ayptır söylemesi ilişki sırasındada aörl oldu Normalde Olmuyo senin adetler nasl düzenlimi

benimde Bat 23 Atedime 12 gün var tam bende bu gün çatlaması gerekiyo İnşAllah 🤗 Bekliyorumm çatladığında bişeyler hiss ediliyomu canm dün Pikti test ama kasıklaımda aörı vardı Ayptır söylemesi ilişki sırasındada aörl oldu Normalde Olmuyo senin adetler nasl düzenlimi
Evet benim adetler saati saatine düzenli nerdeyse otuzda bir ilişki üst üste diye ağrı oluyordur ama yumurtlama değerlendirince ağrı oluyor illa baş ağrısı da yaptı bende

Evet benim adetler saati saatine düzenli nerdeyse otuzda bir ilişki üst üste diye ağrı oluyordur ama yumurtlama değerlendirince ağrı oluyor illa baş ağrısı da yaptı bende
evet Benimde 1 gün gecikir bazen oda yoksa günü gününe Şükür Üst üste olduğundanmı ovukasyon dpnemi diyemi bilmiyorum tam 🤗 Şimdide Sol kasığımda sancılar var İnşAllah Güzel Sonucların habercisidir

Yeni başarabildim eklemeyi 🙄

Eklentiler

• IMG_20200411_142336.jpg
    IMG_20200411_142336.jpg
    50,6 KB · Görüntüleme: 34
X