Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
5 6 ay duzenli gidiyo sonra bianda duzen degisiyo stres kaynakli galiba bide kilo artisi oluyo oda etkiliyodur. Bu arada 2 senedir korunmuyoruz ama bi turlu gebelik olmadi.ikimizde de sorun yok sadece arada duzensizlik oluyodu.insallah duzene girerde bi bebisimjz olur.
tabiki beraber takip edelim adet bitimi hemen baslasam mi yoksa bi kac gun beklesem mi

Adet bitimi hemen baslamalisin canim.

eksik olmuş yazım kullandıgınız ovulasyon testinin markasını yazabilirmisinz. Dogru sonuç veriyormu. Bende bu ay test kullanmayı düşünüyorum
Ben instagramdan bir gebenin günlüğü sayfasından istettim canım ilk defa kullandım bu ay sende bak istersen o sayfaya ordan istetebilirsin memnun kalan çok kişi var

Ben instagramdan bir gebenin günlüğü sayfasından istettim canım ilk defa kullandım bu ay sende bak istersen o sayfaya ordan istetebilirsin memnun kalan çok kişi var
Takip ediyorum sayfayı yorumlar iyi genelde. Siz memnunmusunuz bir sonuç aldınızmı.

Bu 4. Denemem. Ilkinde yakalayamamistim. 2.de esim sehir disindaydi.3.de yumurtlama olmadi.bu 4.denemem insallah yumurtlamayi yakaliyip degerlendirecez
İnşlh yakalarsınız.3.de yumurtlama olmadınız peki adet oldunuz mu.Eger olduysanız kanama şekliniz nasıldı az mı. Normal mı. Çok mı

İnşlh yakalarsınız.3.de yumurtlama olmadınız peki adet oldunuz mu.Eger olduysanız kanama şekliniz nasıldı az mı. Normal mı. Çok mı
Ay insallah ya.Rabbim isteyen herkese nasip etsin bana da etsin.kimsenin kucagini bos birakmasin,kimsenin cocuguna da heves ettirmesin insallah.
Yumurtlama olmadi malesef.
evet adet oldum ama her zamn ki adetim gibi degildi az az , acik renk ve kısa surdu.normalde 6 gun surer 7.gun temzlenirdim.bu sefer 4 gun surdu 5.gun temizlendim.

Amin inşlh rabbim gönlümüzw göre versin en kısa zamanda geçen ay benim adetim de çok farklı oldu şöyleki 2gün sürdü. 3.ve 4.gün leke geldi ve bitti. Bu zamana kadar hiç böyle olmamıştım. Hatta yerleşme kanamasımı oluyorım die düşündüm dikkat ettim. Ama bu ay adetim normal seyrinde başladı bugun 5.günüm hala da olmaktayım. Hani ovulasyon testini bu yuzden başlamak istedim geçen ay yumurtlama olmadı die düşünmeye başladım. Yazınızı okuduktan sonra.test kaç günde elinize ulaştı.Herşey gönlümüzce olsun

Amiin amiin hepimizin insallah..3 gune elime ulasti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…