Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Saglicakla kucagina al canım Allah bu yolda yar ve yardimcin olsun daima sabirli ol.. dua ile kal sevgiler

Bende en az 3 gun dusundum cnm bu yumurta acaba heğ 36 saat sonramı catlıyor hayırlısı
36-48 saat arasinda en olgun yumurta yani 18 ile 19 mm lik yumurtalar kendiliginden catlar. Bu yuzden catlama ignesinden bu saatler arasinda mutlaka iliski olsun diger gunlerde de iliski olsun 2 catlatma ignesi gunleri 2 de ekstra gun toplam 4 gun iliski olmali..

Dun sabah baktı dr catlamamıstı bu sabah ıgne oldum kendılınden catlamıs olsa bıle dun gece oldu bugece ve ıkı gun daha olur kuzum sonrası allah buyuk ıgneden en az 12 gun gecmesı lazım

Dun sabah baktı dr catlamamıstı bu sabah ıgne oldum kendılınden catlamıs olsa bıle dun gece oldu bugece ve ıkı gun daha olur kuzum sonrası allah buyuk ıgneden en az 12 gun gecmesı lazım
Tamam canim gayet iyi degerlendirme olmus olur hadi hayirlisi guzel haber insallah ufukta gözüküyor

Tamam canim gayet iyi degerlendirme olmus olur hadi hayirlisi guzel haber insallah ufukta gözüküyor

Merhaba, vaktiniz olursa benim testlerime de bakabilir misiniz? Bu ay ilk defa yaptim, adetten sonra 5. 6. ve 7. günlerin sonuçları... iki saat öncesine kadar sıvı almadım ve testleri birbirine yakın saatlerde yaptım. 2. testte T soluklaşmaya baslamıştı ama 3. testle kafam karıştı.

Merhaba pik olma zamani yakin bu duzende devam edin test yapmaya

Merhaba herkese.. buralar bayağı bir sessizlesmis.. kimler ne yapti bakalim.. herkes iyi mi yolunda mi herşey??

Merhaba herkese.. buralar bayağı bir sessizlesmis.. kimler ne yapti bakalim.. herkes iyi mi yolunda mi herşey??

ben aynen sizin dediğiniz gibi ertesi gün pik gördüm ancak o gün dışında değerlendiremedik.

herkese merhaba,
benım bugün pik günü gibi gelmişti ama 2adet ayrı ovulayson testi yaptım. sizce pikmi bugün?

Eklentiler

• 2145971-6ad98aff3a81bba6296941ebd3952f1b.jpg
    8,6 KB · Görüntüleme: 29
  • 2145972-ed5aebad376c49adf7c00ce076f67aaf.jpg
    7,7 KB · Görüntüleme: 29
herkese merhaba,
benım bugün pik günü gibi gelmişti ama 2adet ayrı ovulayson testi yaptım. sizce pikmi bugün?
Ilk testte tam net göremedim, sağ taraf T değil mi? Sanırım daha pik değil, T, C'den daha koyu oluyor. Ama kısıtlı bilgime göre her an pik olabilir

Malesef 13 haftalık bebeğimi kaybettim hemde tuvalette elime düştü kürtaj oldum kalan parçalar varsa diye dün sabah şimdi herşeye sifirdan başlamak o kadar zor geliyo ki o ani unutamıyorum kafamdan atamıyorum nette okuduğuma göre düşük ve kurtajdan 20 gün sonra yumurtlama olurmuş bakalım nasip

Çok üzüldüm rabbim yardımcınız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…