Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tamam canım bende yarın yine aynı saate tekrarlıcam. Şuan adet olcakmış gibi göğüsler sertleşti ve bel yanması var.
Canim belirtin yumurtlama belirtisi cok yakin eger sizi yormayacaksa bugun degil yarin ki teste gore iliski olarak degerlendirin birde son yaptigin testi de yanlatina koyup resim atar misin

Canim belirtin yumurtlama belirtisi cok yakin eger sizi yormayacaksa bugun degil yarin ki teste gore iliski olarak degerlendirin birde son yaptigin testi de yanlatina koyup resim atar misin
tamam canm eve gidince atarım. En son pazar beraber olduk ben olayım akşam :)

tamam canm eve gidince atarım. En son pazar beraber olduk ben olayım akşam :)
Canim bak testlerin pozitif gibi duruyor ama pik değil sen başka arkadaslara sormussun ama bilincsiz sekilde pozitif demisler testlerin pik degil pik oldugu zaman bana hak vereceksin. T CIZGISI C CIZGISINDEN DAHA KOYU OLMALI VE ERTESI GUN T CIZGISI SILIK CIKMALI VE HERGUN TESTI AYNI SAATTE YAPMAN PIKI YAKALAMANI KOLAYLASTIRIR YOKSA PIKI KACIRIRIZ. BIR AKSAM BIR SABAH YAPYIGIN TESTI DEGERLENDIRIRSEK OVULASYONU BOSA YAPMIŞ OLURUZ.

yarın tekrar 12:45 de yapcam canım bakalım yarın nasıl cıkacak. Dediğin dogru.

CANım bütün testlerimi alt alta koydum bakrmısın

Eklentiler

• 13394B5F-5745-400C-B56E-C977BB44284C.jpeg
    183,8 KB · Görüntüleme: 229
Canim son iliskin pazar oldugu icin bugun ilişki olarak degerlendir. Ama bunu test icin demiyorum testler pik değil hâlâ. Yarin 12.45 te testi tekrarla canim
canım testi tekrarladım yumurta çatlamısmı

Eklentiler

• IMG_5552.JPG
    85,9 KB · Görüntüleme: 183
canım testi tekrarladım yumurta çatlamısmı
Evet canim dünkü testine gore bugun catlamis oluyor dun iliski yaptin mi? Bu onemli.eger yaptiysaniz olumlu durum bugun ve yarin iliskide bulunun ve bundan sonra adete kadar istediginiz surede iliski yapabilirsiniz

Evet canim dünkü testine gore bugun catlamis oluyor dun iliski yaptin mi? Bu onemli.eger yaptiysaniz olumlu durum bugun ve yarin iliskide bulunun ve bundan sonra adete kadar istediginiz surede iliski yapabilirsiniz
Dün gece olduu canım. Şimdi her akşam birlikte olalım dimi.

Dün gece olduu canım. Şimdi her akşam birlikte olalım dimi.
Canim sadece 3 gun bize yeterli bugun yarin ve yapabilirseniz ertesi gun. Sonra dinlenin. Adete kadar ne zaman caniniz istedi o zaman birlikte olabilirsiniz.Iliskiden sonra ayaklarini havaya kaldir 10 15 dk bekle canim. Ve artik sabirla ve dua ile beklemekten başka bir sey kalmiyor. Guzel haberini almayi umut ediyorum

inşallah canım.

Canim bu arada yarin sen ovulasyon testini bir daha yap iyice silik cikacaktir. Lutfen testlerini de atma bu arada yumurtlama belirtisi yasadin degil mi onu da not al. Testlerin uzerine kacinci gun ve saatini yaz canim
he aynen onu soracaktım yarın yine yapayımmı diye tamam yaparım canım yok atmadım evde kutuda duruyo sabah rahimeme bişey varmıs gibi hissttm sabah çatladı sanırım fazla silikleşmemiş bugun çatladı sanırım.

Bugunu yarini ertesi gunu mutlaka degerlendirin sen elinden geleni yapmis oluyorsun Allahin takdiri gerisi.. yarin cuma bol bol dua et. Veee yumurtan tam zamaninda catladi 14. Gun pik olmus oldu cok şükür 15. Gun catladi bu gunden 13. 14. Gun sonra gebelik testi yaparsin canim Allah izin verirse insallah hamile olarak listelere adini yazariz. Bütün dualarim seninle..

ay hadi inşallah canım inşallah sevinçli haberi alırım. Sizlere de umut olurum

ay hadi inşallah canım inşallah sevinçli haberi alırım. Sizlere de umut olurum
Kuzum ben 3 aylık hamileyim bu yüzden bilgilerimi burda paylasiyorum ovu testi yapmıştım hamile oldugum ay. Rabbimin izniyle hamile olmak isteyen herkese bu bilgilerle yardimci olucam elimden geldigince Gerisi takdiri ilahi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…