Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
sabah almayı un uttum akşam belli olur heralde sıvı alımımı kesicem :KK43: bakalım ne olacak. Tabi birlikte olmayı da unutmuyoruz bu arada şansa eşimde bende hastalandık :) Vücut direncimiz yok :KK43:
Kiyamam Allah şifanızı versin canim. Hastaysaniz pik olana kadar kendinizi pek yormayin iliski anlaminda yani iliskide bulunmayin iyilesmeniz gecikir. Önce sağlığınız iyi olsun sonra bebiş saglikla gelir insallah

Kiyamam Allah şifanızı versin canim. Hastaysaniz pik olana kadar kendinizi pek yormayin iliski anlaminda yani iliskide bulunmayin iyilesmeniz gecikir. Önce sağlığınız iyi olsun sonra bebiş saglikla gelir insallah
Sorma ya şans işte :KK43: akşam 7 bucukta yapmam testi etkiler mi

Olabilir de dünkü teste göre bugun yumurtlama akintisi gelmez. Bugün 7 de yapacagin testi karşılaştırmalı olarak at bakalim
Ben bu testlerden hiç bişey anlamdm ya

Eklentiler

• 2E285292-0B0C-4E34-8833-8B2CA4AFEA34.jpeg
    2E285292-0B0C-4E34-8833-8B2CA4AFEA34.jpeg
    167,8 KB · Görüntüleme: 343
Ben bu testlerden hiç bişey anlamdm ya
3. Nün saati aksam 7 oldugu icin bu sekilde gosteriyor canim farkli zamanlarda yapmanin dezavantaji malesef. Sen ayin 7 sini iliski olarak degerlendirdin mi? Eger evet ise bugun silik ciktigi icin catlama kabul edersek bugunu de her ihtimale karsi degerlendir. Ama senden ricam lutfen lütfen testleri unutma sadece ve sadece 13.30 basladigin icin hep 13 30 da yap. Yarin tekrar 13. 30 da yap

Canım günaydın testime bakarmısın bak şimdi koyu cıktı :)

Eklentiler

• AD7350A8-56AE-411A-B091-767ED5F5AFD9.jpeg
    AD7350A8-56AE-411A-B091-767ED5F5AFD9.jpeg
    152,8 KB · Görüntüleme: 343
canım yanımda yok bi tane aldım sadece. Yok ilk idralimle değil canım.
Ah be canim bir tane varda neden 13.30 da degil de niye erken saatte yaptin? Neyse bugunu degerlendir iliski olarak aksam test yapmana gerek yok yarın mutlaka 13.30 da yap olur mu

12:30DA yapabilirim. Daha iyi olur. Yarın yapayım dimi. Hafif akıntı geldi çatlamak üzere mi acaba.
Akşam bir tane yap 7 ile 8 arasinda bir de yarin 12. 30 da yap testlerin hepsini alt alta diz yarin karsilastiralim. Bugünü yarini iliski olarak degerlendirip degerlendirmeme konusunda aksam bakalim

Canım 12:45 de testimi yaptım. Ne demek şimdi bu. Öbürleride bugune kadar olan.

Eklentiler

• IMG_5525.JPG
    IMG_5525.JPG
    89,8 KB · Görüntüleme: 196
  • IMG_5534.JPG
    IMG_5534.JPG
    97,2 KB · Görüntüleme: 197
Canım 12:45 de testimi yaptım. Ne demek şimdi bu. Öbürleride bugune kadar olan.
Canim 8 inde testini aksam 7 de yaptin 9 unda testini sabah 11 de yaptin ve testleri karsilastirmakta zorlanman normal ben 8 inde ve 9 unda yapilan testleri dikkate almak istemiyorum. Ama bugun yapilan test dogru test hala pik olmamis yarin ayni saatte yap pik olmasi yakindir. Ama saatini kacirma sakin ne erken ne gec yap olur mu pes etnek yok piki ayni saatte yakalicaz. Bak ben adetin 9. Gununden teste baslamistim 16. Gun pik yapmisti. Testin resimlerini aticam simdi sana

X