Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy canım doğummu yaptın epeydir giremedim buraya bende
Erkenmi geldi paşa?
Gözünüz aydın hayırla sağlıkla büyüsün inşÂllah Allah analı babalı büyütsün mâşallah diyelim bide😍 inşallah göğüs yaraların çok yoktur ben çok çekmiştim o konuda
Mercimek, kayısı, hurma, incir, tahin, bulgur, bol bol su ve yeşillikler bunlar hem sütünü hemde kalitesini arttırır
Yarasın paşaya☺
Evet canim erken geldi cok şükür iyiyiz. Incir ve su cok tuketiyorum zaten. Rabbim herkese hayirli evlat nasip etsin :KK200: :KK68:

M3rhaba bende ovulasyon testi ve doktor takibi ile denedim bu ay siz catladiktan sonra da ilişkiye girdiniz mu ben ilişkinin ertesi günü gittiğim de doktor çatlamış yumurtan dedi sonrası da ilişki olmadi olması gereklimiydi
Pik oldugu gun catladigi gun arti 2 gun daha değerlendirilmeli

Kızlar sizce silikleşme varmı yardımcı olurmusunuz en alttaki bu gün yaptığım dün değerlendirdik

Eklentiler

• IMG-20190929-WA0000-1.jpg
    IMG-20190929-WA0000-1.jpg
    67,7 KB · Görüntüleme: 39
Evet cnm catladiktan sonra iliski oldu cnm hatta 3gun arka arkaya vermisti odevimizi aselece

Gebelikte ultrasonda görünür rahim kalinlasmasi. Ama testlerde ogrenmek icin 12 gun cok erken yumurtlama da da kalinlasma olur büyük ihtimalle yumurtlama olabilir degerlebdirin bu gunleri
Bu ayı pek düzenli değerlendiremedik pek umudum yok maalesef bu aydan. inşallah gebelikten dolayı kalınlaşma olmuştur ne diyeyim

IMG_20190930_161455.jpg

Kızlar bakar mısınız sadece 2 gündür yapıyorum geçen ay her gün yaptım ama böyle koyu olmamıştı pik olmuş mu?

X