Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eki Görüntüle 2310045 Herkese selamlar.Sizce bu test pik mi,bir tık daha mı koyulaşması gerekiyor ? Bilenler yorum yapabilir mi rica etsem ?
canım bugunu degerlendır mutlaka yarın yıne aynı saatte yap daha siliklesmısse catlamıs demek yıne aynı koyuluktaysa ogun de devam et

Tamam canım teşekkür ederim,hayırlısı ile olsun artık 3.ay 3.deneme sıkıldım artık beklemekten
canım benı de gecen ay 17.gün gordum yumurtlamayı tam 14.gun regl oldum ama bu ay 11.gün gördüm ve daha erken dıye yapmayayım dıyodum ustelıkbenimde takıp ettıgımden beri saptırmaya başladı gecen ay yumurtlamayı yakaladıgımda üst üste yapmıstık bı sefer günaşırıya geri döndümsenin bat tarıhın yumurtlamadan 14gün sonrası hatta benim bazen 11.gün 12.günde regl oldugum da oldu doktor takıbındeyken bu işin matematıgı bende de tutmuuomaalesef

Tamam canım teşekkür ederim,hayırlısı ile olsun artık 3.ay 3.deneme sıkıldım artık beklemekten
benımde 2.denemem ovulasyon daha oncede doktorla takıp 3aybende sıkıldım acıkcası hevesim de kactı gecen ay 17.gunde gormustum aman nasıl olsa erken daha dedım ama yıne de bakayım 11.gun gordum yumurtlamayıoncesınde saatıne kadar hesaplardım şimdi koyverdım ne saat ne bişey gelişigüzel yaptıkgünaşırı nebılım ya okadar bakıyorum istemeden planlamadqn pat diye hamıle kalanlar var benım umudumda azalıyor zaten..mart’ta tüp bebek yapacm artık

Bende geçen ay 11.Gün gördüm piki bu ay 21.Gün olunca şaşırdım.Demekki hava değişimi falan etkiliyor diye düşündüm ama gerçekten sıkıldım.Bende bu ayda tutmazsa önümüzdeki ay takip yapmayı düşünmüyorum senin gibi gün aşırı deneriz diye düşünüyorum.Aynen ya planlamadan hamile kalanlara gerçekten bende şaşırıyorum nasıl beceriyorlar Gerçi ocak ayında benimde plansız bir gebeliğim oldu ama maalesef kimyasal gebelik ile sonuçlandı sonrasında 5-6 ay kadar hap ile korundum 3 aydır da istiyoruz ama olmuyor.Nasip diyelim artık.. İnşallah seninde tüp bebeğe gerek kalmadan bir mucize olur ve bizimle hamile olduğunu paylaşırsın

Arkadaşlar bu pik mı daha degilmi bugun 15 gün

Eklentiler

• 20190922_154534.jpg
    95,8 KB · Görüntüleme: 38
Valla bilmiyorum anlamıyorum boşverdim regli bekliyorum yoruldum artık

Valla bilmiyorum anlamıyorum boşverdim regli bekliyorum yoruldum artık
şimdi bu benım salı gunku sonucum
salı persembe cts oldu ilişki..doğru mu yaptık ya da carsamba cuma pazarmı yapsaydık bilemedımgecen ay yumurtlamayı gorunce ust uste yaptıydık ama spermleri mahvettıgımızı dusundum bızde hareketlılıkte sıkıntı var cunku

Eklentiler

• 176050A3-30B2-43BB-8C23-006C441D4185.jpeg
    99,5 KB · Görüntüleme: 24
Canım çarşamba perşembe test yapmadın mı yaptıysan atar mısın

yaptım ama daha silikti..ben de saklamadım attım hepsını dun temızlık yaparken banyodaniye sence bu yumurtlama degılmı??
Yok canım çatlama ne zaman oldu görmek için sordum ama zaten silik olduğunu yazmışsın diğerlerinin. Sperm hızınıza göre gayet iyi günleri değerlendirmissin hakkında hayırlısı olsun inşAllah gebelik olur

O zaman bugünü değerlendir mutlakaaa
testi ilk yaptığımda iki çizgiyi eşit, ikinci yaptığımda t çizgisini daha koyu gördüm ancak sonrasında takip eden üç gün testlerde t çizgisi hiç yok bembeyaz. Bu durum ilginç değil mi? Ne anlama geliyor? T silik de olsa çıkması gerekmez miydi?

Maalesef bilemiyorum canım dediğin gibi çok silik de olsa çizgi çıkmalı

Hayırlısı canım ya olsa çıkardı heralde dediğin gibi umutlarımız bi daha ki aya kaldı yine benim de olmadı adet sancılarım başladı bat bugün benim de

Hayırlısı canım ya olsa çıkardı heralde dediğin gibi umutlarımız bi daha ki aya kaldı yine benim de olmadı adet sancılarım başladı bat bugün benim de
Dün regl oldum zaten kuzum dua listelerim bitince girmeyeceğim foruma biraz kafami toparlamam lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…