Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
doğru olan da beklemek ama işte insan engel de olamıyor bazen 🙈 Hcg testinde Lh testindeki silikleri bile razıyım 😂
Hahahha ah be canım umarım Rabbim bu ay sevindirir bizi hayırlısıyla öyle ihtiyacım varki bu mutluluğa 🙏🏻

Kızlar coğunlukla 17. Gunden sonra hatta 28. Gunde falan yumurtlama oluyor son zamanlarda. Bugun 11. Gunum. İki gundur yapışkan uzayan akıntım var. Acaba erken yumurtlama mı olacak.

Eklentiler

• Screenshot_20190801_142058_com.bm.android.thermometer.jpg
    Screenshot_20190801_142058_com.bm.android.thermometer.jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 33
Kızlar coğunlukla 17. Gunden sonra hatta 28. Gunde falan yumurtlama oluyor son zamanlarda. Bugun 11. Gunum. İki gundur yapışkan uzayan akıntım var. Acaba erken yumurtlama mı olacak.
Ben daha yumurtlamayi gormedim malesef bu ay hic umudum yok bugun 21 gun hala yok

Yok canım testin hiç koyulaşmamış o akıntı farklı bi akıntı sanırım

Doktor randevum var zaten bugün gidebilirsem iş çıkışı gidicem. Rahim filmi de çekilecek adetten sonra genetik Vs bakılacak ama 1 aya çıkıyormuş sonuçlar benim bir düşüğüm olmuştu daha önce. Ama geçen adetimin sonuna doğru da koyuydu gebelik testi geçen hafta yaptım çıkmadı bidaha da yapmadım açıkcası.
Buda geçen 26. Gün yaptığım testler 26. Günde de ilişki oldu ben o ilişkiden şüphelendim ama adet oldum 2.5 günde bitti ve adetim açıkcası az geldi bucuk dediğim gün neredeyse öğlen bitmiş gibiydi. Bu ilişkiden 10 gün sonra hcg yaptım evde erken gebelikte yaptım negatif ti Eki Görüntüle 2294546
26. Gun ayin kaciydi

Canım bu lh testi için kullandığın bi program mı acaba ?

X