Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim iliskiye girmeden nasil hamile oluyor??? Ve şunu unutma hic kimse ben hergun iliskiye giriyorum yada su kadar sunu yaptim diye net bir sey anlatmaz.. bazen saklar. Yani beni ilgilendirmez ama yakin arkadasin sanki biraz abartmis ya ne bilim. Hersey tabiki nasip kısmet. Iliski sonrasi yapilmasi gerekenleri ben söyleyim de yapip yapmamak yine de size kalmış.. hayırlısı bakalim sen nasil rahat edeceksen o sekilde yap Rabbim inşallah zamanini vermistir

Canım yakın arkadaşım değil olsa belki saklıyor derdim ama bu insan benim ablam:)
Aynı zamanda dert ortağıyızdır birbirimize
Saklasa anlatmak istemiyorum derdi iyi tanıyorum onu 32 senedir beraberiz neticede😍 ilk oğlunada ilişkiye girmeden hamile kaldı giremiyodu çünkü .. kendisi bile inanamadı hamileliğine o yüzden adeti 15 gün gecikmesine rağmen test yapmamıştı bile..
En son yapınca çift çizgiyi gördü ama ona bile inanamadı çünkü ummuyordu dediğim gibi
Kan testiyle inandı bize mucize geliyor tabi ama Allah'a zorluk yok Ol demesi yetiyor işte
Şimdi 2.kez hamile hamdolsun çok nasipliymiş demekki...Allah onu da bütün bekleyenleri de sağlıkla kavuştursun
Darısı benim gibi bekleyenlerinde başına olsun inşâAllah

Canım yakın arkadaşım değil olsa belki saklıyor derdim ama bu insan benim ablam:)
Saklasa anlatmak istemiyorum derdi iyi tanıyorum onu 32 senedir beraberiz neticede😍 ilk oğlunada ilişkiye girmeden hamile kaldı giremiyodu çünkü .. kendisi bile inanamadı hamileliğine o yüzden adeti 15 gün gecikmesine rağmen test yapmamıştı bile..
En son yapınca çift çizgiyi gördü ama ona bile inanamadı çünkü ummuyordu dediğim gibi
Kan testiyle inandı bize mucize geliyor tabi ama Allah'a zorluk yok Ol demesi yetiyor işte
Şimdi 2.kez hamile hamdolsun çok nasipliymiş demekki...Allah onu da bütün bekleyenleri de sağlıkla kavuştursun
[/QUOTE

Canim silik duruyor sivi almadiysan bir test daha yapr misin

Şimdide böyle çıktı c önceden çok koyu çıkardı şuan ikiside kopkoyu değil ama aynı renkteler eşitler sanki. Ne yapmam gerekli bugün ilişki olmalı mı

20190801_165341.jpg

canm bnde anlamadm ablan nasil hamile kalmis iliskiye girmeden 🤔🤔

Kızlar bişey sormak istiyorum. Ovulasyon testi yapanlar bilir bende pko var aylardır yumurtlama akıntısı görmüyodum ama bu ay döngünün 18. günü yoğun bir akıntı gördüm o günü degerlendirdik ilişkide çok afedersiniz özür dileyerek söylüyorum rahim ağzım degdikce çok fena acıyodu sabah karnımın alt tarafına da yarım saat kadar bir kramp girdi. Siz ovulasyon testi yaptığınız için soruyorum pik olduğu günlerde bu belirtiler oluyor mu?

X