Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlarr ne diyosunuz bugun mu pik
7E3FFB7C-5CB7-4ED2-B20F-F343CECF8F4A.jpeg

9 gün geçince kanda çıkma ihtimali yüksek tabi eğer daha geç döllenme olmadıysa.
Valla buay nokdu hıc bılmıyorum ne adet ne bebek belırtım vat 2 sınde falan adet olmam lazım valla hastalıktan hıc umrumda dgl

Valla buay nokdu hıc bılmıyorum ne adet ne bebek belırtım vat 2 sınde falan adet olmam lazım valla hastalıktan hıc umrumda dgl
Geçen ay ben de çok diş ağrısı çektim. Dış doktoruna hamile olabilirim diye yazdığı ilaçları değiştireyim dayanamayinca en ağır ilaç ve antibiyotikleri kullandım.hamile değilimdir ins diye dua ettim. Doktora gittiğinde sana uygun ilacı verecektir.

Biliyorum evet ama elimin altında olunca yapıverdim tutamadım kendimi😂😂 bekleyelim bakalım ablam da rahatsız bende kalıyor onunla oyalanıyorum ameliyat falan olacak o tantanada benim de aklım dağılır herhalde

Geçmiş olsun önemli bişeyi yoktur inşÂllah

Buarada hamile kalan HCG baktirim arkadaslar bazen HCG degirim düşük mü diye soruyorlar. Ekledigim resimde gün gün HCG değerleri var. ☺️

Eklentiler

• Screenshot_20190727_011229_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20190727_011229_com.android.chrome.jpg
    62,3 KB · Görüntüleme: 42
Kızlar bugün benim 8. Günüm iki gündür test yapıyorum dün 7. Gün çook silik çizgi çıktı. Bugün yine aynı saatte 12.30da yaptım testi hiç çizgi yok. Ben doktor takiplerinde 13. Gün yumurtam çatlıyordu. Silikte olsa 8. Gün çizgi çıkmaz mı
Benim bu ay oldugundan gec oldu canim bugun itibariyle catladi ve 19.Gun bugun 3 gun geckti devam et gelir eger hassassa zaten yakin gosteriyor bnde cok panik yaptm ama dun test yaptm yumurtlama gordm bgn de catlamis

Kizlar en ustteki bu sabahki testim bi alttaki dün sabah catlamis degil mi aksam yeniden yapacagim

Eklentiler

• 20190727_070420.jpg
    20190727_070420.jpg
    97,1 KB · Görüntüleme: 34
Kızlar genetik testımde homozigot ve heterezigot mutasyonu saptanmıstır yazıyor bu nedemek bilen varmı

1564223799805625532404.jpg
Aselece Aselece canm benm testim 22 temmuzda pik oldu. 23 temmuz catladi siliklesti. ama dewam eden hafif sarimsi akintim oldu. gun yine test yapayim dedim bu sekilde cikti ovu. twstim. tekrar mi yumurtlucam acaba ?

LadyMorganas LadyMorganas yaptım canım en alttakini bugün yaptım dünküyle aynı mı acaba daha koyulaşır dimi? :110: senin durumun ne alemde? Bu arada dün akşam silinirken peçeteme az miktarda şeffaf akıntı geldi ama tam koyulaşmış sence yarın koyulaşır mı?

IMG_20190727_131912_1.jpg

X