Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Iste benımde 20 21 de catlar 28 29 da adrt olurdm onsayede hamıle kalmıstm kaybettm tabı gene o sekılde kalmaya calısıyorum buay bal polen proğolıs ıcerek 13 te catladı
İnşallah tez zamanda sağlıkla bir bebeğin olur. Ben de önce boş gecelik yaşadım.1 yıl sonra tekrar hamile kalabilirim kızım oldu. 3 sene sonra 1 ayda tek bir ilişkiyle hamile kaldım. 8. Haftada kalbi durmuştu. Şimdide uğraşıyorum. Belki akışına biraksak daha kolay olacak ama herkesin yapısı farklı. Ben biraz beslenmenin etkisi olduğunu düşünüyorum. Diyet ve spor yaptığım dönemde tek ilişkiyle hamile kalmıştım. Şuan avurcubur çok yiyorum.kilo aldım. Kilo adet duzenimi de etkiledi maalesef 😔

Aynen cnm yarın sabah ilk iş hastaneye gitmek olucak inşallahh ❣❣🤲 cok teşekkür ederimm ❣
1 bucuk aydir evliyim 2 duşugum var okadar cok bebek istiyorum kiii
Kendim icin ne kadar istiyorsam hamile kalmak isteyenler icin okadar istiyorumm cok zor ya allah kimsenin kucagini boş birakmasin 🙏🙏🙏🙏🙏 aminn

1 bucuk aydir evliyim 2 duşugum var okadar cok bebek istiyorum kiii
Kendim icin ne kadar istiyorsam hamile kalmak isteyenler icin okadar istiyorumm cok zor ya allah kimsenin kucagini boş birakmasin 🙏🙏🙏🙏🙏 aminn
Kız 1 bucuk ay da nasıl iki düşük yaptın😳😳 acelen ne yavrum daha yeni evlisin yaa tadını çıkarmalısın bence .. ben 1 sene 4 ay oldu bakalım yarın sonuc ne cıkıyo 😊😊 aminn canım sanırım bebek cok seviyorsun 😊

Kız 1 bucuk ay da nasıl iki düşük yaptın😳😳 acelen ne yavrum daha yeni evlisin yaa tadını çıkarmalısın bence .. ben 1 sene 4 ay oldu bakalım yarın sonuc ne cıkıyo 😊😊 aminn canım sanırım bebek cok seviyorsun 😊
Yanliş yazdim cnm 1 yil 6 ay falan oluyor evleneli 😁😁😁

İnşallah tez zamanda sağlıkla bir bebeğin olur. Ben de önce boş gecelik yaşadım.1 yıl sonra tekrar hamile kalabilirim kızım oldu. 3 sene sonra 1 ayda tek bir ilişkiyle hamile kaldım. 8. Haftada kalbi durmuştu. Şimdide uğraşıyorum. Belki akışına biraksak daha kolay olacak ama herkesin yapısı farklı. Ben biraz beslenmenin etkisi olduğunu düşünüyorum. Diyet ve spor yaptığım dönemde tek ilişkiyle hamile kalmıştım. Şuan avurcubur çok yiyorum.kilo aldım. Kilo adet duzenimi de etkiledi maalesef 😔
Amın ıste cnm ya zamanı var yada allah verırse olur dıyorum ıns anne oluruz buarada grıp oldum ölüyorum uyuyamıyorum da nefes alamıyorum dr a da gıdemem bebek varsada cıkmaz suan erken valla yandım ya

Amın ıste cnm ya zamanı var yada allah verırse olur dıyorum ıns anne oluruz buarada grıp oldum ölüyorum uyuyamıyorum da nefes alamıyorum dr a da gıdemem bebek varsada cıkmaz suan erken valla yandım ya
Bıde kılo etkılıyor bak benım adet duzenım senede ıkı uc bozulurdu 4 kılı verdım daha duEne gırdı

Hamilelikte Parol veriyorlar genelde grip olunca. Çok hasta olduğunda icebilirsin sanırım. Geçen ay diş ağrısından oluyordum. Hamilelik durumum belirsiz olunca diş doktoru da Parol vermişti. Çok geçmiş olsun.

Kızlar bugün benim 8. Günüm iki gündür test yapıyorum dün 7. Gün çook silik çizgi çıktı. Bugün yine aynı saatte 12.30da yaptım testi hiç çizgi yok. Ben doktor takiplerinde 13. Gün yumurtam çatlıyordu. Silikte olsa 8. Gün çizgi çıkmaz mı

Benimkilerde çok silik çıkıyor canım
8-9-10.günlerde yaptım hatta 8.gün diğerlerine göre daha belirgin yani gitgide belirginleşmesi gerekirken bende tam tersi dahada silikleşti ..bugün 11.günüm
Hayırlısı inşÂllah görürüz🙄

Benım ark da 25 te dogum yaptı kızı kocaman oldu evet Allah benım oglumu cennete yanına aldı bızede buyuk bır acıyla sonab kaldı cok zor zamanlarım oldu evet bebeklı cocuklu herkesten uzaklastım ınsanların davranıslarını gordum huzuru o ınsanlarınhayatımdan cıkarınca mutlu oldum sımdıde dıyorum kı umudum yok ama Allah kaderıme yazdıysa olur ıllakı ne olırsa olsun ben 9 sene sonra olmusum mucıze bebegım drlat anneme cocugun olmaz demıs dıyorum ya kaynanayıda koz kardeslerınıde hayatımdan cıkardım cunku huzurumu bozdular alay ettıler doguramadım dıye ama sunu unuttular onlar ıcın o bbebek hayırlımı benım oglum vat cennette Allah bıze kavusmayo nasıp eteın ıns ve kardesını gondermıstır umarım

Bak kendinde mucizeymişsin...o halde bu kadar umutsuzluğa kapılmaman lazım
Seninle alay edenlerin yanına kâr kalmaz üzülme Allah sabredenlerle beraberdir
Bir meleğini alır başka bir melek lutfeder...
Allah'ın rahmetinden umut kesme
Bu arada geçmiş olsun inşÂllah tez zamanda iyileşirsin gebeliktede böyle aniden grip soğuk algınlığı olabiliyor ben ikisindede hamileliğin başlarında yaşamıştım inşÂllah ondandır seninde. İhlamur-limon-zencefil iç sık sık düzelirsin. İlaç olarak paroldan başkasını içme

Kızlar bugün benim 8. Günüm iki gündür test yapıyorum dün 7. Gün çook silik çizgi çıktı. Bugün yine aynı saatte 12.30da yaptım testi hiç çizgi yok. Ben doktor takiplerinde 13. Gün yumurtam çatlıyordu. Silikte olsa 8. Gün çizgi çıkmaz mı
benimde öyleydi,8-9-10 günler silik çıktı,ardından yapmayı bırakmadım,16. gün pik oldu.. devam et bırakma..

olan cevap verirse çok sevinirim dün testim pik yaptı bugün yine test yaptım silikleşmedi bende pko var yani yumurta olgunlaşıp çatlayamıyor olabilirmi tabi testi dün akşam 8 de yaptım sol karın altımda ağrı olunca yumurtlama olduğunu anladım acaba

Benım 20 de catlayan yumurta 16 da catlamıstı hamıle kalmıstım etkılıyor benı oyuzden uyardık senıde
ya yazdıklarını okudum cok uzuldum :KK43: 14 ay uzun bi sure degilki boşver kaynananı ya herkesın sınavı baska görüşme rahatsz ediyosa ama bukadar hırpalama kendını :KK43: dualarımdasınz kızlar bnde de pko vardı ol dedı tabi kucagıma alabilcekmıyım yıne rabbım bılır:dua:

X