Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adetlerim son zamanlarda çok geciktigi için adetimin 3. Günü tahlil verdim. Henüz sonuçları gostermedim. Anlayan var mı arkadaşlar. Degerlerim normal mi sizce?

Eklentiler

• Screenshot_20190725_010335.jpg
    40,7 KB · Görüntüleme: 56
Adetlerim son zamanlarda çok geciktigi için adetimin 3. Günü tahlil verdim. Henüz sonuçları gostermedim. Anlayan var mı arkadaşlar. Degerlerim normal mi sizce?
Yas kac cnm lh nın 10 un altı olması gerek dıye bılıyorum yuksek olunca yumurta azlıgı olabılıyo dıye duydum emın dglm ama estradıol hafıf yuksek olabılır

Aselece kuzu benım test sılık yapıskan yogun akıntım var aynı yumurtlamadakı gıbı ben gene her ıhtımale karsı bıkacgunu degerlendırımmı cnm adete 1 hafta var

Eklentiler

• image.jpg
    83,1 KB · Görüntüleme: 37
Cnm bır anda koyulasır merak etme normalde kacta yumurtlarsn

Teşekkür ederim canım yardımın için
Ben her ay aynı olmuyorum biraz düzensiz
34, 33 , 32 , 30, 35 bu şekilde değişiyor yani 30-35 arasında oluyorum ama nadirende olsa bunun dışına da çıkar... İlk defa ovulasyona başladığım için yumurtlama günümü bilmiyorum ama 2.hamileliğimde adetimin 15 ve 18.gününde ilişki olmuştu o şekilde kalmışım ben tahminimce 17-18 yada 19.günde kaldığımı düşünüyorum
Keşke günügününe olsaydım hesaplama şansım olurdu bakalım ovulasyon ne zaman koyulaşacak meraktayım
Sende durum nasıl?

Aselece kuzu benım test sılık yapıskan yogun akıntım var aynı yumurtlamadakı gıbı ben gene her ıhtımale karsı bıkacgunu degerlendırımmı cnm adete 1 hafta var

Yapışkan şeffaf akıntın varsa bence devam et canım belli olmaz belki geç yumurtlaman oluyodur ama şu da varki hamileliktede böyle akıntılar oluyor ben hamileyken akıntılarım adetime 1 hafta kala başlamıştı inşallah hamilesindir

CNm yımurtlamalardan zaten adrtın bıkacgun oynuyodur 17 22 arası bence senın ıcın onemlı cok dıkkat etmdongun uzun oldugu ıcın 14.gun dr ultrasonda yumurtlamıssın dedı lh bıraz yukseldı bugun sılındı dedım acaba ıkını yumurtlama mı bır ıhtımal cunku benım yumurta erken catladı cunku takvıye arı urunlerı kullandımmdevammettım belkı yumurtalara takvıye buyutucu oldu bakalım degerlendırelım de 1 hafta kaldı sonra beklıcez senınde bı anda bıkacgune koyulasabılır

Senin koyulaşma 12.günde oldu o zaman 13 yada 14'de çatladı kullandıklarından dolayı 2.kez de olabilir dediğin gibi bakarsın ikiz olur hayırlısı ya ah şu beklemelerde olmasa
zaman zor geçiyor bende şimdi 1'de yapıcam yine test hergün 13:00'de yapıyorum

13 te sılıktı 13 oldu benc aman cnm ya 1 taneyı tasıyamadım erken dogum yaptım ıkıtaneyı nasıl tasır son haftalara kadar gelırım Allah bılır tabı olmderse olur ama hıc umudum yok en hayırlısı olsun hakkımızda at bakalım hadı ıns yakalarsın ıkıgunde devam et sende bırıktelıge cnm kac aydır ıstıyosun yas kac

Arkadaslar merhaba ben bu ay ovilasyon testi yaptım tam 16 gün önce test pozitif cıktı değerlendirdik .. sonra 14. Günde hamilelik testi yaptım negatif cıktı dün adet olmam lazımdı ama olmadım bugün de daha birsey yok bnde evde ovilasyon testi yaptım yine .. sizce var mıdır bişey ..yoksa adet gününde miyim diye bu kadar belli

Eklentiler

• 15640551002693062649361349161453.jpg
    86,5 KB · Görüntüleme: 32
Aselece canim testlerim boyle 14 gun diyer gunlere gore koyu sence degerlendiriyimi dun zaten degerlendirdik te bugun gerek yok galiba degerlendirmeye yarin bakalim pik olacakmiş

adetin gecmis cNm. gebelik testi yap bnce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…