Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bide bugün iğnenin 10. Günü ve bi ovülasyon yapıp bakayım dedim iğnenin etkisi devam ediyo mu diye baya pik oldu bi yorumlar mısın
İğnenin 10. günü hiç ovülasyon testi yapmadım canım ama gebelik testi yaptığımda iğne etkisiyle pozitif gördüğüm oldu. Hatta hamile kaldığım ay 10.gün pozitif, 11. gün negatif, 14. günü pozitifti.

Anladım canım çok teşekkür ederim ben biraz daha sabredip hcg yapayım en iyisi beklemek çok zor beklerken insan türlü türlü şeyle uğraşıyo senin de olur canım inşallah en kısa zamanda en azından hamile kalabiliyosun ben hiç hamile kalamadım

O beklemeleri çok iyi biliyorum. 1 gün 10 gün gibi geçiyor insana. İnşallah rabbim isteyen herkese nasip eder.

Yok canim gayet iyi baslamissin devam et testlere.. silik olabilir erken yumurtlama yada gec yumurtlama olabilir
Kuzum bugun progesyan a basladım 10 gun devam edıcem hafıf koyulasma var sankı 15:00 da yaptım yestı dr yumurtlamıssın dedı ben hıc bısı anlamadım yumurtlamadıysam progestan sayesınde yumurtluyorum bılıyosun valla en zor kıso benım buay

Eklentiler

• 75EA1162-249E-4398-ADFE-EAF710390F9D.jpeg
    55,5 KB · Görüntüleme: 26
Merhaba beni size yönlendirdiler :) bu sitede yeniyim ve birçok şeyi sizlerden öğreniyorum keza ovulasyon testini öğrendiğim gibi. Adetlerim her zaman düzenli olduğu için adetim biter bitmez başlamadım ovulasyon testime doktorun önerdiği günlerde başladım yani 3 gün önce. Fotoğraflarını eklesem bakar mısınız dün baya koyuydu çizgiler bugün silikleşti sanırım çatlama oluyormuş öyle diyorlar. Beni aydınlatırsanız çok mutlu olurum

Eklentiler

• E237433D-3E65-4927-9161-484471931348.jpeg
    120,3 KB · Görüntüleme: 29
  • B1EED04A-C906-49E9-B781-7F2C1192301A.jpeg
    104,3 KB · Görüntüleme: 34
  • 9EE07E9F-C2C7-443A-A56D-CD7AD7CB2CB6.jpeg
    46,3 KB · Görüntüleme: 32
Slm kizlar agustosa sayili günler kala umarim yeni hamisler vardir. Malum benim bu ay yumurtlamam olmadi. Tatile geldim .iyikide tatile gelmeden doktora gitmisim yoksa tatil boyunca acaba oldumu oluyormu , test yapip belirti arayip duracaktim.simdi tatilin keyfini sürüyorum. Iliski streside yok. Bat 1 agustos 3 agustosa doktor randevusu alip klomene başlicam. Insallah sizlerin yüzü güler bu ay.

12 de ğık gordum 14 de dr bana yumurtan
Evet canim başladım
Sen ne yapiyon hala test yapiyonmu
Keske bende erken piki gorsem ya ne kadar erken okadar daha iyi
cqtlamıs sagdan dedı ama bugun yaptım 15.gun hafıf koyulasma var gıbı progestan a basladım valla tasınıyoruz ev bulma ıslemıyle bu ay ıloskı cok zor oluyo

Kızlar dr yumurtan catlamıs dedı ama ben mın olamadım hala oyleyse bıle cok yuruyorum kolı yapıyorum tasınmak ıcın bısey olmaz dımı adet 2 agustos falan sanırım

Sağıl canım 3. Kimyasal gebelik oldu. Tıp fakültesine gittim. 1 Ağustos’ta genetiğe kan vereceğiz eşimle
Benım eltımde 3 kımyasal yasadı bırıde kalp atısı yoktu sımdı oglu var hıc korkma hayırlısıyla olur ınsnbrnde genetıge kan verdım 1 ayda çıkıyormuş beklıyorum

Sağıl canım 3. Kimyasal gebelik oldu. Tıp fakültesine gittim. 1 Ağustos’ta genetiğe kan vereceğiz eşimle
Benım eltımde 3 kımyasal yasadı bırıde kalp atısı yoktu sımdı oglu var hıc korkma hayırlısıyla olur ınsnbrnde genetıge kan verdım 1 ayda çıkıyormuş beklıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…