Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Insallah hamilesindir bebistendir.. bebis zaten insanin vucudunu alt ust ediyor umarim senind3 bebistendir
Bılmemmı bana neler ettı yaramaz ılk cennet kusum benım ıkıncı nabar nasıl olur vucut nasıl tepkı verır hıc bılmıyorum adete kadar umut var bakalım cnm

Aselece dünkü ovulasyon testim pik gibiydi. Testim bitti. İnternetten bitmeden aldım. İlçeye sadece pazartesi günü gelen kargoya vermişler. Eşime eczaneden al dedim. Israrla ovulasyon testi demiş ama gebelik testi vermişler. Bu gebelik testi diye uyarmasina rağmen. Çok üzgünüm

Sagol canim onerin icin sana bisey sorabilirmiyim?

Hic üzülme canim hersey nasibiyle gelir.. vardir bunda da bir hayir.. bugunu ve 2 gunu daha degerlendirin mutlaka.. pazartesi testten anlariz canim.. canini hic sıkma

Mrb ben ilk kez alip kullanicam eczanede var midir

Mrb ben ilk kez alip kullanicam eczanede var midir
Eczanede var fakat 5 tanesi 40 lira filan oluyor cok pahaliya geliyor.. bize voklu test lazim bunun icin internetten coklu test siparis verirseniz daha iyi olur.. yine de tercih sizin..

Aselece benim yumurtam hala catlamamis sanırım. Bugün gidip kargomu aldım. İnnovita markayla yaptığım bugün. 20. Günüm.

Eklentiler

• 656255.png
    237,8 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_20190706_132032.jpg
    20,6 KB · Görüntüleme: 51
Dün 15.gün pik ti bugün böyle biraz koyu çıktı yine sanki yoksa silinmeye basliyomu acaba catlamaya yani

Eklentiler

• 20190706_133028.jpg
    36,5 KB · Görüntüleme: 49
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…