Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Birkaç kişi daha söyledi bu pıhtılaşma meselesini. Hatırlattığınız iyi oldu yarın sorayım. Sizin durumunuz nedir hamile kaldınız mı
Ben kimyasalların üzerine dış gebelik geçirdim doktor tüp bebek önerdi.2 defa tüp bebek denememiz oldu toplanan yumurtalarım kalitesiz olduğu için transfer olamadım şu an normal yoldan deniyorum.Takviye kullanıyorum beslenmeme dikkat ediyorum bol bol spor yapıyorum elimden bunlar geliyor.

Seve seve yardim ederim canim.. insallah gebe olursun
Kuzum birşey soracağım benim bat 14 temmuz ama 2 gündür çok halsiz hissediyorum kolumu kaldıracak Halim yok bel ağrım ve kasık ağrım var hamile kalmış olsam bu kadar erken belirti olur mu önceden kendimi çok dinlerdim hemen bir belirti arardım ama bu sefer başka sanki senin belirtilerin nasıldı kuzum

Yumurtlama agrilari olabilir adetin bitti mi?? Gebelikte belirtiler adet belirtileri ile bire bir aynidir canim. O yüzden hic belirtilere bakmayin derim cok yaniltiyor ve akabinde cok üzüyor.. erken döllenme gec döllenme olaylarinda belirtiler erken gec olabiliyor.. fakat dedigim gibi gebelik belirtuleri adet ile bire bir.. hatta aserme olayi bile adet zamanlarinda olabiliyor.. kimisi adetliyken hep tat cani istiyor.. kimisi ekşi.. o yüzden belirtilere takili kalmayin derim..

Aselece emeğin için çok teşekkür ederim. Testlere rağmen bu ay olamadı bugün adet oldum hayırlısı artık.. sabrımın kalmadığını hissettim bugün
Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah
Bebeğini sağlıkla kucağına alman için dualarım seninle Senden çok şey öğrendim hakkını helal et

Helal olsun canim. Moralini bozma lutfen.. dinlen güzelce ne zaman istersen burdayim ben.. inşallah gebe haberiyle gelirsin diger ay.. Allahtan ümit kesilmez

Kac gunde bir adet oluyorsun? Son adet günün ilk günü hangi gun canim? Birde bu sefer hangi gun kesin olarak adet olacaksin ona bakalim
11 hazirandı ama iste duzenli diildi doktor tavsiyesiyle adet duzenleyici kullandim 2 ay simdi ayin kacinda olur bilmiorum ama sana yazcam insallah nooolur nokta atisina en yakin gunler icin yonlendir beni

Canım 27 sinde pik oldu 28inde ovilasyon testime göre çatladı bitti yumurtlama dönemim kuzum aynen haklısın çok benziyorlar bence de takmayayım ben kafaya yine üzülmeyeyim

Canım Aselece ve canım kızlar bu sabah regl oldum diğer regl biteli 14 gün olmuştu halbuki Ne desem bilemiyorum hsg ye yoruyorum bunları kafam çok karışık böyle bir şey yaşayan oldu mu hiç???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…