Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sabah uyuyakalmisim canim kusura bakma.. insallah guzel sonuc alirsin dualarim seninle hemen yaz bana bekliyorum

Aselece bugünkü ovulasyon testim. Bir tanesini hemen çekmiştim. Birini de biraz kuruyunca. Bugün biraz daha koyulasti sanirim. Zaten adetim önceki aylarda ki gibi gecikmezse yumurtlamanın 16-18. Günlerde olması gerekiyor.

Eklentiler

• IMG_20190702_125236.jpg
    163,4 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_20190702_122954.jpg
    137,8 KB · Görüntüleme: 40
Evet canim koyu günü yine de degerlendir olur mu

Aselece sanırım yumurta çatladı dünü değerlendirdik ama dün sabah sperm testi verdi eşim artık ne kadar kaliteli kaldı ise onunla deneme yaptık hayırlısı.doktora da gidemedim bugün prolaktin hormonu yüksek şansım ne olur bilmiyorum artık hayırlısı

Eklentiler

• 20190702_130515_HDR.jpg
    92,2 KB · Görüntüleme: 42
Merhaba hanımlar.Ovülasyon testi dün koyu çıkmıştı bu gün çok çok silik çıktı biz de çatladı galiba deyip değerlendirdik bu günü.10 15 dk sonra ben çok feci hapşurdum ve olan sperm dışarı aktı bir anda.Şu an belki çok gülüyorsunuzdur bana ama sormak istiyorum bu durum gebeliğe engel olur mu?spermin yumurtaya ulaşmasını engeller mi?

Tamam canim bugunu de degerlendirin sen kalben ve madden elinden geleni yapiyorsun şüphesiz ki Rabbim mükafatını verecek emin ol inan buna.. güzel sonuclar alman dilegiyle.. insallah eşinin de sonuclari guzel cikar..

Merhaba canim.. gülünecek hic bir sey yok.. burda herkes birbirine destek bu konularda rahat olabilirsin.. aklina ne gelirse sor cevap alirsin canim.. ilk iliski sirasinda giden gitmistir zaten canim.. bir de hapsurmasan da vucut sperm fazlasini mutlaka disari atacaktir.. bugunu ve yarini da mutlaka degerlendirin olur mu.. guzel sonuclar alirsin insallah

Aselece canm benim umudum yok sanki bu aydanda.pik olmadan bir gun oncesini pik gunu ve siliklestigi gunu degerlendrdik sadece . sansim varmidir acaba

merhaba Allah herkese gönlünün muradını versin öncelikle. 3. ay ovulasyon testi denemem. diğer yaptıklarım yanımda değil şuan işyeimdeyim. bugün böyle çıktı. yumurtlama denilebilir mi?

Eklentiler

• IMG_20190702_114652.jpg
    66,3 KB · Görüntüleme: 38
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…