Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım sen ne yaptın tekrarladın mı testini çatlamadan 10 gün oldu herhalde. Çıkar herhalde bende 10. Gün öğrenmiştim
Canım bugun çatlamadan sonra ( eğer çatlama olduysa yani omdan emin değiliz) 10-11. Günüm evet sabah yine ovu testlerinin yanında gelen testlerden yaptım çıkmadı olsa çıkardı heralde bence yok 🙏😔 ilgilendiğin için allah razı olsun canım sıkkın zaten üzülüyorum artık. Adet olsam bari de bu ay ilaç başlayavak dr

Ay maşallah tebrik ederim canım 🧿 kan değer sonuçlarını da bizimle paylaş olur mu?? Darısı tez zamanda bize olsun 🙏
Tabıkı canım paylasırım Rabbım Sanada versın ınsallah tez zamanda oyle bı anda geldi ki bebegım ovulasyon testı ile yumurtlama takibi yapıyordum anca koyu cızgı gordugum gun disinda degerlendiremedık bayrama den geldi memlekete gittik geldik gunes carptı fılan derken sonrasında ovulasyon uda bıraktım yanı bu ayı es gecmıstım. Adetıme 3 gun var sabah mıdem bulandı ama kusma gibi degil kazınır ya aclıktan oyle tıpkı. Sonra evi temızleyecektım bı bakayım dedim oyle sine yaptım testı inanamadım zaten ıkıncıyı yaptım nasibi varmıs melegımın Rabbım kim istiyorsa versin ınsallah tez zamanda 🤭

Canım bugun çatlamadan sonra ( eğer çatlama olduysa yani omdan emin değiliz) 10-11. Günüm evet sabah yine ovu testlerinin yanında gelen testlerden yaptım çıkmadı olsa çıkardı heralde bence yok 🙏😔 ilgilendiğin için allah razı olsun canım sıkkın zaten üzülüyorum artık. Adet olsam bari de bu ay ilaç başlayavak dr
Olsun yeni bir ay yeni umut demektir. Ve adet görene kadar da bir umut vardır. Ben 2 sene bekledim ve niceleri var zamansız Gül bile açmazmış. Herşeyin vakti zamanı var. Sen elinden geleni yap sonrasını Allah’a bırak. Elbet birgün olacak 🌸

Merhaba, öncelikle rahatsızlığınız için çok geçmiş olsun. Rabbim yardımcınız olsun. Teste devam ediyorum son testler bu şekil bugün 23. gün
Canim tekrar test yapar misin 2 saat sivi bir sey almadıysan

sakin erken test yapma canm o zamn o surec daha zorlasiyor heleki negatf cikarsa .oyuzden son gune kdr bekle cNm..bnce guzel haber vereceksin bize 🙏🤗
Ay ağzından damlayan bal mı:rolleyes::KK8: inşAllah canım ya bugün ateşim var biraz ve hafif bir mide kalkması hissi var ama sanırım dün yediğim yarım kilocuk dondurmadan oldu:KK64:

Iyiyim diyemiyorum artik valla canim.. burda bebekle ilgili bahsedip kimsenin yarasina tuz basmak da istemiyorum.. aksamlari artık ağrı oluyor sabaha kadar da uyutmuyor.. gündüz biraz iyiydim akşam yine basladi ne saga ne sola donup yatamiyorum duz yatmak zaten sakincali onu da yatamiyorum artik oturur vaziyette sabahi ediyorum kilo vermişim hemsire hanim niye böyle oldunuz diyor.. iştahım hic yok ne bilim hayirlisi bakalim sen naptin var mi bir sıkıntın degerlendirmelerin bitmismiydi piki gördüydük diye hatirliyorum
Canım çok geçmiş olsun inşAllah en kısa zamanda toparlarsın yeni gördüm.

Olsun yeni bir ay yeni umut demektir. Ve adet görene kadar da bir umut vardır. Ben 2 sene bekledim ve niceleri var zamansız Gül bile açmazmış. Herşeyin vakti zamanı var. Sen elinden geleni yap sonrasını Allah’a bırak. Elbet birgün olacak 🌸
Çok doğru KuZum bende 2 yılı geçti evliyim 1 seneyi geçti işte istiyorum inş zamanı yakındır insan çok yıpranıyor bir de işten çıktım evdeyim sabah akşam kafa burda yani 😔 allahım çok şükür sana nasip etmiş inş bize de edecek❤️ Sağlıklı bir süreç olsun inşallah senin için de 🤲🙏

Çok doğru KuZum bende 2 yılı geçti evliyim 1 seneyi geçti işte istiyorum inş zamanı yakındır insan çok yıpranıyor bir de işten çıktım evdeyim sabah akşam kafa burda yani 😔 allahım çok şükür sana nasip etmiş inş bize de edecek❤ Sağlıklı bir süreç olsun inşallah senin için de 🤲🙏
EVet yıpratıyor ama adet olana kadar yine umut var. Kendini strese sokma lütfen

Evelsi gun olsuysa bugun ara ver yarindan sonra iliski olsun.. pik olana kadar bu duzen devam pik olunca 4 gun ara veremeden olmali

Aselece bunuda simdi yaptim

2279638

Tabıkı canım paylasırım Rabbım Sanada versın ınsallah tez zamanda oyle bı anda geldi ki bebegım ovulasyon testı ile yumurtlama takibi yapıyordum anca koyu cızgı gordugum gun disinda degerlendiremedık bayrama den geldi memlekete gittik geldik gunes carptı fılan derken sonrasında ovulasyon uda bıraktım yanı bu ayı es gecmıstım. Adetıme 3 gun var sabah mıdem bulandı ama kusma gibi degil kazınır ya aclıktan oyle tıpkı. Sonra evi temızleyecektım bı bakayım dedim oyle sine yaptım testı inanamadım zaten ıkıncıyı yaptım nasibi varmıs melegımın Rabbım kim istiyorsa versin ınsallah tez zamanda 🤭
Aslında biz çok stres yapıyoruz. Olacak olduktan Rabbim izin verirse oluyor. Ne güzel bi sevinç. İnşallah gebeliğin sağlıklı bir şekilde ilerler

Aslında biz çok stres yapıyoruz. Olacak olduktan Rabbim izin verirse oluyor. Ne güzel bi sevinç. İnşallah gebeliğin sağlıklı bir şekilde ilerler
Insallah canim Allah razı olsun Sanada nasıp etsin ınsallah 😊burada bebek bekleyen herkese rabbim yasatsın saglıklı bebıslerle

X