Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sagol kuzum 20 haftalıktı hamılelıge cok sevınemıcem aynısı olur dıye gene aşşahım yasatmasın bıdaha ıns kımseye vermesın
Amin canım Rabbim sabır versin. Umudunu kaybetme hayırlısı böyleymiş demek ki Rabbim en güzel zamanda en özelini verecek inşAllah:dua:

İçime doğuyordu böyle bir şeyle karşılaşacağım. İnsan üzülüyor yoruluyor
Hıc uzulme bak rahım agzı yetmezlıgınden erken dogum yaptım bu 1 senede sayısız operasyon gecırdım yapısıklıj oldu kanamam durmadı enfeksıyon tedavısı gordm fılmler cekıldım ustune babam beyın kanaması gecırdı ölumden dondu 2 ay yanında kaldım yuruyemıyodu bır anda ayaga kalktı drlar bıle sasırdı hayat okadar mucızelerle dolu kı Allah bızı denıyor sabret dua et

Hıc uzulme bak rahım agzı yetmezlıgınden erken dogum yaptım bu 1 senede sayısız operasyon gecırdım yapısıklıj oldu kanamam durmadı enfeksıyon tedavısı gordm fılmler cekıldım ustune babam beyın kanaması gecırdı ölumden dondu 2 ay yanında kaldım yuruyemıyodu bır anda ayaga kalktı drlar bıle sasırdı hayat okadar mucızelerle dolu kı Allah bızı denıyor sabret dua et
Öyle imtihan dünyası. Allah bizi sen bununla imtihan ediyor sabırla bekliyoruz inşallah bir gün sevindirir

DOKTorla konuşmadım kağıdı aldım çıktım oradaki hemşire gebelik görünmüyor dedi
Anladim canim biliyorum üzülüyorsun ama nolur kendine stres verme. Cok fazla üzülüp vücut denegesinin bozulmasina izin verme.. Rabbim en kısa zamanda sağlıklı gebelik nasip etsin

DOKTorla konuşmadım kağıdı aldım çıktım oradaki hemşire gebelik görünmüyor dedi
uzulme lutfen .herzamn soyluyorm hakkimzda hayirlisi olsn diye. bu ay yine dene umudunu kaybetme . dsunmemeye calis .baska seylerle oyala kndini .stres cok etkiliyor cnku. birbirimizn guzel haberlerini alacaz insalah .olumlu dusun lutfen🌸

Arkadaslar merhaba bi sorum olucakti size piki gordugumuz gun iliski oluyor dimi bide pikten sonra gun asiri mi hergun mu benim fshim cok yuksekti 9 aydir deniyoruz bu ay cok kür kullandim hem fsh dussun diye hemde yumurtam gelissin diye o yuzden cok dikkatli davranmak istiyorum yardimci olursaniz cok sevinirim

Arkadaslar merhaba bi sorum olucakti size piki gordugumuz gun iliski oluyor dimi bide pikten sonra gun asiri mi hergun mu benim fshim cok yuksekti 9 aydir deniyoruz bu ay cok kür kullandim hem fsh dussun diye hemde yumurtam gelissin diye o yuzden cok dikkatli davranmak istiyorum yardimci olursaniz cok sevinirim
Pik günü ve ertesi 3 günü daha değerlendir canım. Kür olarak çörek otu bal tarçın kullanıyorum. Sen de mi aynısını kullanıyorsun

X