Ovulasyon adete 4 gün kala

Zeynoasln

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2016
488
326
37
Merhaba kızlar elimde gebelik testi yokda adete 4 gün kala ovulasyon bu şekil çıktı normalde gebelik öğreneler koyu çıkmış ama silik olup gebelik öğrenen varmı

Eklentiler

• IMG_7298.jpeg
    51,6 KB · Görüntüleme: 178
Merhaba kızlar elimde gebelik testi yokda adete 4 gün kala ovulasyon bu şekil çıktı normalde gebelik öğreneler koyu çıkmış ama silik olup gebelik öğrenen varmı
benim reglden 4 gün önce ovulasyon testim böyleydi. aynı gün gebelik testim de pozitif çıkmıştı.

Eklentiler

• IMG_2114.jpeg
    247,8 KB · Görüntüleme: 174
Evet sizin koyuymuş çok güzel inşallah bizlerde Birgen alırız güzel haberi
inşallah valla ben de ünanmıyordum gebelikte ovulasyon testinin pozitif çıktığına sırf merakımı gidermek için yaptım testi ve pozitif çıktı. sanırım herkeste çıkmıyor ama. yani çok güvenilir değil yine de gebelik konusunda. ben burda çıkmayan da çok kişi gördüm cünkü

Merhaba. Benim gebelik testim nasıl çıktıysa ovulasyonlar da aynı şekil çıkmıştı

benimde 6 gündür koyu sıvı aldım halde erken gebelik testim de silik çıktı ama adet döngümü 30 olarak baz aldımda 12 gün var ama düzensiz gecen ay 26 dı ondan önceki 32 ondan önceli 26 27 28 29 vs gidiyor adet sancısı gibi sancım oluyor bel agrım bilemedim

ay hadi insallah diyelim o zaman

benim reglden 4 gün önce ovulasyon testim böyleydi. aynı gün gebelik testim de pozitif çıkmıştı.
Yaaa umutlanmak istemiyorum da aynı testi kullanıyoruz. Çatlamanın 12. Günü benimki de böyle çıktı. Normalde pikten 1 gün önce falan böyle çıkardı. Dün gebelik testi negatifti. Sizin de ovülasyon bu teste yakın mıydı?

Eklentiler

• B524CD88-E0D4-41B7-BE43-9D76158ACC63.jpeg
    55,6 KB · Görüntüleme: 70
Canım takip et bakalım koyulaşma olursa gebelik olabilir bu da koyu

10-11 aydır korunmuyoruz tık yok. Yani sanki asla hamile kalamayacak gibi hissediyorum artık..
Canım ben 5 senelik evliyim hala yok ha düşüklerim oldu ama sonuçta bir bebeğim yok bu kadar takma daha yeni bir sene olacak bi kontrole git bazı testlerini yaptır bir sorun olabilir de baktırman gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…