Ovu testi ile gebelik öğrendiniz mi öyleyse test nasıl çıktı ?

Arkadaşlar merhaba bişey soracaktım ben ilk defa adetime 3 gün kala bu kadar koyu çıktığını gördüm (soldaki test ) 7 gün kala sağdaki testte görülen yumurtlama testimin resmi.. her zaman adetime yakın hepsilik çıkmıştır.. burda kayıtlı kalması ve fikir olması için paylaşmak istedim

Eklentiler

• IMG_8008.jpeg
    53,2 KB · Görüntüleme: 14
Polikistik over var mi? Polikistik olanlarda ovulasyon testleri cogunlukla pozitif gosteriyor
Yok çok şükür düzenli oluyorum ve yumurtluyorum mayısta kimyasal yaşadım halen de gebe kalamadım ovu ile takip ediyorum bu ay da işte üç gündür pozitif çıkmaya başladı çatlamadan sonra neden öyle çıktı anlam veremedim regle üç kaldı burda hep okuyorum ovu pozitif çıkanlarda gebelik de olabiliyor diye

Yumurtlama oldumu çatladı mı takip ettiniz mi

İlk gördüğünüz yumurtlama üzerinden kaç gün geçti? +10 gün olmadıysa muhtemelen 2. Kere yumurtluyorsunuz. Bence değerlendirin :)

Dünde koyu çıktı değerlendirdim üç gün öncesine kadar silikti çatladı yani ikinci kez mi yumurtluyorum şimdi
3 gün önce mi pik gördünüz? Pik görüp sonrasında silinmesi gerek o zaman çatladık demek oluyor. Yani 3 gün önce pik + çatlama gördüyseniz muhtemelen 2. Kere yumurtluyorsunuz:) olabilir tabii, bazen ( herhangi bir problem yoksa) bazı aylar hiç yumurtlama olmayabilir bazı aylarda çift yumurtlarız. İnş ikisi de tutar da ikiz olur

İnşaallah dahayır yumurtladım pik oldu sonra silikleşti yani çatladı sonra tekrar test yapmaya devam ettim üç gündür de koyu çıkmaya başladı tekrar adete üç kaldı şaştım bu işe ben anlam veremiyorum ikinci kez mi yumurtlama yoksa gebelik mi

Yani ilk yumurtlamanın üzerinden henüz 3 gün geçmiş. Yerleşme ile birlikte bazı kadınlarda lh arttığı için pik görüldüğü söyleniyor ama sizin daha 3 gün olmuş tutuysa bile henüz yerleşme bile olmamıştır. O yüzden bu nedenle pik çıkmaz, dolayısıyla bence 2. kere yumurtlama :)

Bilmiyorum bakıcaz artık hayırlısı test yapmaya devam edicem bakalım silikleşcek mi

Birde reglim hiç şaşmaz bu sefer niye böyle oldu ikinci kez yumurtlama bi mucize olmalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…