Ovu testi ile gebelik öğrendiniz mi öyleyse test nasıl çıktı ?

marisaltnts

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2023
45
10
31
Hanımlar merhaba Reglime beş gün var bu ay ovu takibi yaptım çatlama oldu iki gün önce fakat bugün testim böyle çıktı normal mi henüz gebelik testi yapmadım ve bu ay afedersiniz beyaz su gibi akıntım ve sadece bel ağrım var yorumlar mısınız rica etsem?

Eklentiler

• IMG_6484.jpeg
    IMG_6484.jpeg
    76,9 KB · Görüntüleme: 43
Ovulasyon testiyle öğrenmedim ama pozitif gördüğümde merakımdan ovulasyon testi yapmıştım. Pik çıkmıştı, t çizgisi c çizgisinden oldukça koyuydu adetime 1 gün kala.

Ovulasyon testiyle öğrenmedim ama pozitif gördüğümde merakımdan ovulasyon testi yapmıştım. Pik çıkmıştı, t çizgisi c çizgisinden oldukça koyuydu adetime 1 gün kala.
Anladım yorumunuz için teşekkürler o zaman daha koyu olması gerekir 😔umutlanmayım yine

Hanımlar merhaba Reglime beş gün var bu ay ovu takibi yaptım çatlama oldu iki gün önce fakat bugün testim böyle çıktı normal mi henüz gebelik testi yapmadım ve bu ay afedersiniz beyaz su gibi akıntım ve sadece bel ağrım var yorumlar mısınız rica etsem?
Çatlamanız 2 gün önce olduysa şu an hamilelik çıkmaz kan verseniz bile çıkmaz

Anladım yorumunuz için teşekkürler o zaman daha koyu olması gerekir 😔umutlanmayım yine
Çatlamanız 2 gün önce olduysa şu an hamilelik çıkmaz kan verseniz bile çıkmaz
bugünkü ovu testim de böyle çıktı daha koyu bakabilir misiniz?

Eklentiler

• IMG_6488.jpeg
    IMG_6488.jpeg
    101,2 KB · Görüntüleme: 24

bugünkü ovu testim de böyle çıktı daha koyu bakabilir misiniz?
Yukarda arkadaşın yazdıgını okuyunca farkettim dikkatli okumamışım yazdıgınızı. Çatlamanız yeni olduysa gebelik öğrenmeniz mümkün değil üstünden en az 11-12 gün geçmesi gerekiyor boşuna test yapıp kendinizi üzmeyin

1000015647.jpg

Kızlar merhaba adete 3 gün var soft diye bir erken gebelik testi ile yaptım 2 dk içinde belirdi bu şekilde oldu sizce gebelik var mıdır ayın 7 sinde çatladı yumurtam doktora kontrole gittiğimde o gün catlayacagini söylemişti çatlamak üzere değerlendir demişti değerlendirdik sizce varmı ?

Eki Görüntüle 3491210
Kızlar merhaba adete 3 gün var soft diye bir erken gebelik testi ile yaptım 2 dk içinde belirdi bu şekilde oldu sizce gebelik var mıdır ayın 7 sinde çatladı yumurtam doktora kontrole gittiğimde o gün catlayacagini söylemişti çatlamak üzere değerlendir demişti değerlendirdik sizce varmı ?
Umutlandırmak istemem ama sanki çizgi var gibi adet günü tekrarlayın bence ben korkuyorum yapamıyorum 🤣ovü yapıyorum oda 3 gündür koyu çıkıyor anlamadım gitti tekrar mı yumurtladım

Umutlandırmak istemem ama sanki çizgi var gibi adet günü tekrarlayın bence ben korkuyorum yapamıyorum 🤣ovü yapıyorum oda 3 gündür koyu çıkıyor anlamadım gitti tekrar mı yumurtladım
Keşke test yapsanız daha net anlardiniz hayırlısı olsun size de 😍 inşallah güzel sonuçlar aliriz

Korkuyorum🥹mayısta kimyasal yaşadım yine aynı olur diye gebelik testi yapmak istemiyorum sizce neden böyle çıkıyor ovü yeniden mi yumurtlama oldu
valla benimki regle 4 gün kala böyle çıktığında hamileydim 😂😂 ikisi de olabilir. test yapmadan bilemeyiz ki 🥲🥲

Polikistik over var mi? Polikistik olanlarda ovulasyon testleri cogunlukla pozitif gosteriyor

X