Ovitrille 11.gün

Allahim inşallah tek umudum o ağrım var ağrı kesici yutuyorum düşük yaptıktan kaç ay sonra hamile kaldın tekrar doktorun ne dedi rahim ne zaman toplanirmis
Kuzum nisanda kürtaj oldum ben 3 ay korun dedi olmayınca hastabeye gittim klomen catlatma iğnesi kullandım hemen hamile kaldım kuuzm Allah'ım sanada sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah en kısa zamnda

Kuzum nisanda kürtaj oldum ben 3 ay korun dedi olmayınca hastabeye gittim klomen catlatma iğnesi kullandım hemen hamile kaldım kuuzm Allah'ım sanada sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah en kısa zamnda
Amin inşallah canım benim dua et bana yine hamile kalıyım

Yok canım ne kusuru senin son durumlar ne ben tekrardan denemeye başladım inşallah Rabbim nasip eder yine
Ben Kasım ayı catlatma ignesinde hamile kalamadım zaten bir yıldan fazladır da deniyordum 29 kasımda adet oldum sonra yılbaşında hamile olduğumu öğrendim şuan 13 haftaligiz insallah Rabbım sana da en kısa zamanda nasip eder yaşadıkların gerçekten çok zor seyler

Yok canım ne kusuru senin son durumlar ne ben tekrardan denemeye başladım inşallah Rabbim nasip eder yine
Ama ümidini kaybetme en azından sağlıklı olduğunu bil Rabbım en güzel zamanını bilir inan ki hiç beklemediğin bir zamanda verir sana ben artık ümidimi kaybetmiştim adet olmayı bekledim yılbaşında dedim ki doğum kontrol hapina baslayacagim adet olunca hatta almıştım bile ilacı günüm geçti test yaptım inanamadım ve hala inanamıyorum çünkü gerçekten ummadığım anda geldi asla ümidini kesme Rabbim insallah sana da güzel haberler almayı nasip eder

O kadar çok sevindimmm ki senin adına canım gerçekten bak rabbim sonunda sanada nasip etsin sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah banada tekrar nasip eder cinsiyetini öğrendin mii bende başladım bu ay tekrardan inşallah yine görürüm o çift çizgiyi

Insallah görürsün canım.. evet bugün cinsiyet net belli oldu bir oğlum olacakmis Allah in izniyle hayırlı sağlıklı olsun da bir yanımız çok sevindik iki kızım vardi bir oğlum olsun diye içimden geçirdim ne yalan soylim Allah im insallah size de nasip eder en yakın zamanda o iki çizgiyi görürsünüz bu mübarek gunlerde

Ay çok sevindim canım benimmm inşallah dua et banada rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…