Ovitrellenin 11. Günü Beta?

savascii

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2022
2.694
6.751
Kızlar bugün ovitrelle iğne olalı 11. Günüm kan verdim beta 20 çıktı sizce bu hala iğne etkisi olabilirmi? İğnenin 9. Günü aynı marka test yaptığımda negatif çıkmıştı sonucum

Kızlar bugün ovitrelle iğne olalı 11. Günüm kan verdim beta 20 çıktı sizce bu hala iğne etkisi olabilirmi? İğnenin 9. Günü aynı marka test yaptığımda negatif çıkmıştı sonucum
Hayırlısı olsun canım bence gayet net var içini ferah tut çünkü ugnede bu kadar beta olmaaz olsada bu zamana bu kadar kalmaz diye düşünüyorum hayırlısı olsun ilk ignenmiydi

Bide belirtin varmı nasıl belirtilerin oldu benim de 4. İğnem banada nasip olsun ama senin var diye düşünüyorum içini rahat tut yarında ver yükselir

Hayırlısı olsun canım bence gayet net var içini ferah tut çünkü ugnede bu kadar beta olmaaz olsada bu zamana bu kadar kalmaz diye düşünüyorum hayırlısı olsun ilk ignenmiydi
Evet canım ilk iğnemdi sebebsiz infertilite bizimki 6 ay önce bir kürtajım vardı. Aslında gebelik testlerim koyulaştı diye yaptım ama bazılarının iğne etkisi geç geçmiş o biraz içime şüphe düşürdü ya
Bide belirtin varmı nasıl belirtilerin oldu benim de 4. İğnem banada nasip olsun ama senin var diye düşünüyorum içini rahat tut yarında ver yükselir
Canım karın ağrısı, bel ağrısı, krem ve şeffaf akıntım var. Daha önceki gebeliğimdede birebir aynı belirtilerim vardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…