Ovitrelle sonrası adet ve sonraki ay hamilelik

ggullkara

Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2023
36
31
26
temmuz ayında ovitrelle kullandım. Ancak sonrasında 5 gün erken adet oldum. Bu ay ise adetim beklediğim tarihte gerçekleşmedi. Evde test yaptım defalarca kez ama hepsi negatif çıktı. Gün aşırı yaptığım için testlere güvendim ve hamile olduğum aklımın ucuna bile gelmedi. İğnenin etkisi devam ediyor diye düşündüm çünkü adetlerim son derece düzenli gitmesine rağmen iğne yüzünden 5 gün erken olmuştum. Kadın doğum doktoruna gittim. Hcg kan testi yaptım ve 200 çıktı. Aynı gün başka hastanede ölçtürmek durumunda kaldım o da 218 çıktı. Yani hamileyim. Ama şimdi bunun kimyasal ve dış gebelik olduğunu düşünmeye başladım. Tabi ki her şey nasip ama bende amh düşüklüğü var. Yani hamile kalmam biraz zor. Bu şekilde bir durum yaşayanlar varsa yazabilir mi? İğne etkisi diğer ay devam ediyor olabilir mi? Henüz kesenin gözükmesi için çok erken o yüzden çok endişeliym. Hcg takibi yapılacak.

Buna hcg takibini yapip karar verseniz daha iyi olmazmi kendinizi neden asla olmaz diye sartladiniz ki olmaz diye bisye yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…