Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sanirim oyle varya benim bir sagda bir solda gerci ucuz nasil yerlesiyor buna gore cok karisik

Gec dollenme oluyor demi bence oyle
Benim kimyasalda iki yumurtam vardı bence sonradan biri döllendi çünkü 12.gün negatif çıkmıştı o zaman 🤔 benim yumurtalarım bu ay sağda 2 tane 20 mm di ertesi gün iğne vuruldum tahminen en az 22 mm olmuştur diye düşünüyorum ama sol tarafımda biraz ağrı hissediyorum gibi oluyor 😂

Benim kimyasalda iki yumurtam vardı bence sonradan biri döllendi çünkü 12.gün negatif çıkmıştı o zaman 🤔 benim yumurtalarım bu ay sağda 2 tane 20 mm di ertesi gün iğne vuruldum tahminen en az 22 mm olmuştur diye düşünüyorum ama sol tarafımda biraz ağrı hissediyorum gibi oluyor 😂
Valla Kuzum hic belli olmaz sag sol kalirmi onu hic bilmiyorum ama sonucta dusunursek bebekler tek tarafta dollense orda kalmiyor bu isler ne karisik
Masallah iyi buyumusler gelsin ikizler 😍😍

821E9F7A-DF64-4116-B280-88B19D51D865.jpeg

Kizlar 11.gune bakin 🥹
Cidden daha koyu Sevm57 Sevm57 seninki benim 11. Gun begumun yedinci gun gibi sanki

12. Gunde igne etkisi kalmaz bence artik Kuzum ya 😍masallah masallah
Cizgi olsun yeter 12.gunde az degilki simdi
Napcaksin beta ne zaman bakacaksin
Valla bakalim doktor ayın 8inde kan ver demisti ama pazartesi sabahtan baktiririm heralde 😁 gerci daha regl gunumu de 1 hafta var ama bakalim ya 😁 bu günde cizgi gordum ya sükür 😁

Valla bakalim doktor ayın 8inde kan ver demisti ama pazartesi sabahtan baktiririm heralde 😁 gerci daha regl gunumu de 1 hafta var ama bakalim ya 😁 bu günde cizgi gordum ya sükür 😁
Umit felan diye dusunme ama regle bir hafta kala bu cizgi normal sonucta cok var daha
Off hadi insallah pazartesi beta guzel ciksin 😍😍♥️
Benim sana attigim dunki testte regle 5 gun vardi

X