Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Rabbim saglikla kucaginiza almayi nasip etsin.. Herseyin vakti varmis sizede bu duyguyu cift nasip etti 🥰 2 aşılama hakkin var dedi ama sanirim onlara bu ay baslatmaz.. İnofolic kullanirken zayiflamistim bile biseyler yiyemiyordm pikos diye gebelige yardimci bi kombi vitamin verdi onuda kullandim ama artik vucudum tepki veriyor zaten cok ilac vitamin kullanabilen biri değilim sanirim biraz da ondan
Inofolic bende cok kullandim ama demekki herkeste ayri tepki veriyor
Hamdolsun 4 sene sonunfa bu ana gelmek benim icin buyuk birsey
Ben hep ikiz istemistim♥️🥲
Insallah asilamaya gerek kalmadan hamile kalirsiniz

Ne demek rica ederim birsey takilirsa hep sorabilirsiniz insallah da guzel olur hersey sizin icin
İnsallah bat 6 haziran ama test yaptim bisey cikmadi dün kanda vermistim bisey cikmadi 7 haziranda doktor cagirdi adet olurum büyük ihtimal 2-3 gun gecikmeli.. simdi tekrar basliyorum vitaminlere aklima getirdiniz ☺️

Inofolic bende cok kullandim ama demekki herkeste ayri tepki veriyor
Hamdolsun 4 sene sonunfa bu ana gelmek benim icin buyuk birsey
Ben hep ikiz istemistim♥️🥲
Insallah asilamaya gerek kalmadan hamile kalirsiniz
Sizin sureciniz cook uzun olmus sanirim ben o kadar mucadele veremezdim benim daha 8 ay oldu hatta ilk 2 ayini cikartalim 6 ay diyelim doktor yaşımiza bakarak bile uzatmk istemiyorum sureci dedi ve bende bu kadar kisa surede yoruldum 🤦🏼‍♀️ Dogurgan bi yapim vardi korunurken bile 2 sefer hamile kaldim hapla korunuyordum birinde hatta 2 side biri düşükle biri gelisemedi kurtaj olmak zorunda kaldim iki çocuğuma da korunmayi biraktigim 3. Ay dolmadan hamileydim ama iyiki sureci uzatmamak icin doktor kontrolune gitmisim meğerse tuplerim kapaliymis 🤷🏼‍♀️ 8 senedir korunmasam bile bebek olmazmis bu arada 11 ve 8 yasinda benimkiler 🥰

İnsallah bat 6 haziran ama test yaptim bisey cikmadi dün kanda vermistim bisey cikmadi 7 haziranda doktor cagirdi adet olurum büyük ihtimal 2-3 gun gecikmeli.. simdi tekrar basliyorum vitaminlere aklima getirdiniz ☺️
Sofa olsun insallah 😍 az kalmis bu ay insallah hamile kalirsiniz hayirlisiyla
Bos durup bekmemektense tedaviyle ugrasmak daha kolay geliyor bakalim doktor ne diyecek

Sizin sureciniz cook uzun olmus sanirim ben o kadar mucadele veremezdim benim daha 8 ay oldu hatta ilk 2 ayini cikartalim 6 ay diyelim doktor yaşımiza bakarak bile uzatmk istemiyorum sureci dedi ve bende bu kadar kisa surede yoruldum 🤦🏼‍♀️ Dogurgan bi yapim vardi korunurken bile 2 sefer hamile kaldim hapla korunuyordum birinde hatta 2 side biri düşükle biri gelisemedi kurtaj olmak zorunda kaldim iki çocuğuma da korunmayi biraktigim 3. Ay dolmadan hamileydim ama iyiki sureci uzatmamak icin doktor kontrolune gitmisim meğerse tuplerim kapaliymis 🤷🏼‍♀️ 8 senedir korunmasam bile bebek olmazmis bu arada 11 ve 8 yasinda benimkiler 🥰
Ya ne degisik demi istemeyip korununca oluyor sonra istesen olmuyor tupler neden tikaniyor aceba
Benim cidden cok uzundu kullanmadigim kur icmedigim ot kalmadi yaninda 🙈🤣
Rabbim iki evladinizi korusun 😍♥️
Iyiki beklememissiniz cidden problemi erkenden cozmus olursunuz

Ya ne degisik demi istemeyip korununca oluyor sonra istesen olmuyor tupler neden tikaniyor aceba
Benim cidden cok uzundu kullanmadigim kur icmedigim ot kalmadi yaninda 🙈🤣
Rabbim iki evladinizi korusun 😍♥️
Iyiki beklememissiniz cidden problemi erkenden cozmus olursunuz
Evet aslinda ozelde gittigim doktor asilama yapacakti direk gecen ay ama ben reglime 1-2 gun kala arastirma hastanesinin prof randevu aldim o sagolsun farketti igne ilac baslamiycm hemen sana hormon yuklemiycem simdilik dedi tuplerinin durumuna göre tedavi uyguluycam dedi ve gerckten kapali tüple yapacagi tedavi boşa olacakmis ve diger doktora cok sinirliyim 🙄 boşuna kac ay maddi manevi yordu bizi v

Evet aslinda ozelde gittigim doktor asilama yapacakti direk gecen ay ama ben reglime 1-2 gun kala arastirma hastanesinin prof randevu aldim o sagolsun farketti igne ilac baslamiycm hemen sana hormon yuklemiycem simdilik dedi tuplerinin durumuna göre tedavi uyguluycam dedi ve gerckten kapali tüple yapacagi tedavi boşa olacakmis ve diger doktora cok sinirliyim 🙄 boşuna kac ay maddi manevi yordu bizi v
Iyi bir doktor bulmak cok zor zaten hersey pahali asilama kolay sanki birde bu isin dedigin gibi stres uzuntu durumu var 🥲
Tupler acildiktan sonra asilamaya gerek yok sanki demi sonucta kac kez olmus gene olur ama ilac destegi hep iyi bence

Iyi bir doktor bulmak cok zor zaten hersey pahali asilama kolay sanki birde bu isin dedigin gibi stres uzuntu durumu var 🥲
Tupler acildiktan sonra asilamaya gerek yok sanki demi sonucta kac kez olmus gene olur ama ilac destegi hep iyi bence
Ufak tedavi destek dedi doktorda zaten bakalim ne diyecek yazarım burayada 🥰

Peki tupler acilali kac gun oldu 😍
Insallah ya bu sene hepiniz hamile kalin 😍😍
Simdi burda 3 arkadasi klomen tedavisi sonrasi bekliyorum sende katil aramiza
Tmm canim katilirim tabii kide 🥰 bu ay cekildim hsg daha adet gormedim hic yani.. ama sanmiyorum bebekte yok bence 🤷🏼‍♀️ Ben bu ay yumurtlama goremedim cok agrili sancili gecer yumurtlama dönemim ama ne agri sanci nede ovulasyon testlerinde adam akilli yumurtlama gördüm 🤷🏼‍♀️ Yada kaçırdım yumurtlamayi bilmiyorum gec basladim teste

İgnenin 11. Günü 🌸 düne göre silinmesi gerekirken birazcık daha koyubgibi geldi bana 🙈 yoksa ben mi kafayı yedim😂 (siyah yerde çektiğim bugun )

Eklentiler

• 20220603_092751.jpg
    20220603_092751.jpg
    146,3 KB · Görüntüleme: 29
  • 20220602_123745.jpg
    20220602_123745.jpg
    118,6 KB · Görüntüleme: 30
Tmm canim katilirim tabii kide 🥰 bu ay cekildim hsg daha adet gormedim hic yani.. ama sanmiyorum bebekte yok bence 🤷🏼‍♀️ Ben bu ay yumurtlama goremedim cok agrili sancili gecer yumurtlama dönemim ama ne agri sanci nede ovulasyon testlerinde adam akilli yumurtlama gördüm 🤷🏼‍♀️ Yada kaçırdım yumurtlamayi bilmiyorum gec basladim teste
Ah cok ilginc hsgden sonra da birsuru hamile kalan var biliyormusun duzeninmi bozuldu adet olamadin aceba 🥹yumurtlama da gecikti mi aceba

Ah cok ilginc hsgden sonra da birsuru hamile kalan var biliyormusun duzeninmi bozuldu adet olamadin aceba 🥹yumurtlama da gecikti mi aceba
Bilmiyorum bak sana atiyim yumurtlama testlerini döngü günüm 12. Gün 20 mayis 17:00 yazan 2 li olan 23-24 ustteki 23

Eklentiler

• 8C8A5453-4ED9-4E07-9E15-6999491D302C.jpeg
    8C8A5453-4ED9-4E07-9E15-6999491D302C.jpeg
    72,3 KB · Görüntüleme: 27
  • 29BB8D54-2308-4CFF-8A80-713B88AB7241.jpeg
    29BB8D54-2308-4CFF-8A80-713B88AB7241.jpeg
    223,7 KB · Görüntüleme: 26
Valla daha koyu geldi bana sonucta 11. Gun 😍😍yaaa yarin da olmaz simdi bence var insallah da vardir 💜😍
Insallah Magniscimmm 😍 hiç pozitif gibi hissetmiyorum ama bakalim Allahtan ümit kesilmez 🤷‍♀️😁 kimyasal gecirdigimde en azindan bi göğüs hassaslığı kasık batması falan olmustu simdi hiiiic bi şey yok hiç 😁

X