Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hersey güzel olsun derken daha da kötü haberler alıyorum ama yinede rabbime sonsuz şükürler olsun en hayırlısını en güzeline bekletiyor inşallah ilk önce anestezili vajinana rahmine bakicam dedim eniştesi polikinliginde baya Bi uğraştım 10da girdiğim hastaneden 7de çıktım bekle bekle o test bu test gerçekten sonunu düşünerek kendimi teselli etmeye çalışiyorum

Merhaba canım ben 1 ay kullandim bıraktım başka sorunum cikti pahallı diye devam etmedim ama çok arastirmustim baya yararlı sorunun pkoysa al derim
Pco yok canım düzenli adet de görüyorum fakat bu ay yumurtam gelişmediği için doktor verdi ondan sordum canım iyi geldimi diye

Hersey güzel olsun derken daha da kötü haberler alıyorum ama yinede rabbime sonsuz şükürler olsun en hayırlısını en güzeline bekletiyor inşallah ilk önce anestezili vajinana rahmine bakicam dedim eniştesi polikinliginde baya Bi uğraştım 10da girdiğim hastaneden 7de çıktım bekle bekle o test bu test gerçekten sonunu düşünerek kendimi teselli etmeye çalışiyorum
Ah guzelim benim bu kadar ugraslarin sonunda Rabbim seni birakirmi inan suan uzuldugunu biliyorum ama icini ferah tut amh ne takiliyorsun biliyorum ama insallah rabbim sana hayirli evlat nasip edecek 😍sonuclarinin hepsi guzel olsun kolaylikla hamile kal su mubarek aylarin hurmetine

Eklentiler

• IMG_20220331_194952.jpg
    IMG_20220331_194952.jpg
    77,4 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_20220331_065700.jpg
    IMG_20220331_065700.jpg
    29 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_20220331_065635.jpg
    IMG_20220331_065635.jpg
    58,4 KB · Görüntüleme: 22
Evettt kuzu silik benim ilk hali gibi.
Durdukça kirmizilasmis.
Aminnn Allah razı olsun canım benim ❤️🤲🤲
Yarın sabah inşallah güzel haberler veririm
Insallah negatifi gordun sonra yaptin sonucta demi 😍
Kizlar valla bu mubarek aylar da hic bos gecmesin istiyorum hepinize ayri ayri dua ediyorum kalbimdesiniz cifter cifter nasip etsin rabbim
Oyle zor gunler gecirdim ki bu yolda hepinizi cok iyi anliyorum rabbim kolaylikla hayirli evlat versin hepinize 💙😍

X