Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle kullananlar ♥️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
benim bugün iğne gününü saymazsak 5. günüm kasıklarımda halen ara ara ağrı oluyor. Hiç Bilmiyorum ya akıntım flan da yok tutmadı galiba herkes akıntım oluyor yazmış ben göremiyorum..
Benimde iğne gününü saymazsak 9. Günüm canım bendede bir belirti yok valla çıkmadık candan Ümit kesilmez kırmızıları görene kadar umudumuzu kaybetmiyoruz

benim bugün iğne gününü saymazsak 5. günüm kasıklarımda halen ara ara ağrı oluyor. Hiç Bilmiyorum ya akıntım flan da yok tutmadı galiba herkes akıntım oluyor yazmış ben göremiyorum..
Canım ben geçen ay kimyasal geçirdim hiç akıntım yoktu ve iğne gününü saymadan 12.gün test negatifti adet 1 gün geçikince pozitif çıkmıştı 🤗 inşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız 🙏🙏

senin demi akıntı ok kuzum ? belirti olarak sayarsak kasık ağrısı sadece işte..
Yok kuzum akıntım göğüsleri acıyor arada kaşıklarıma ağrı giriyor bu kadar ama belirti aramakta istemiyorum hayırlısı neyse o olsun artık ya 😑

Canım ben geçen ay kimyasal geçirdim hiç akıntım yoktu ve iğne gününü saymadan 12.gün test negatifti adet 1 gün geçikince pozitif çıkmıştı 🤗 inşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız 🙏🙏
yaa ne güzel şimdi bi umut oldu bana inşallah bende pozitifi görürüm bütün isteyenler görsün o pozitifi Allahımmm içimi ferahlatttın saol kuzum :anneadayı::KK200:
Yok kuzum akıntım göğüsleri acıyor arada kaşıklarıma ağrı giriyor bu kadar ama belirti aramakta istemiyorum hayırlısı neyse o olsun artık ya 😑
Kuzum hayırlısı olsun dua ediyorum hep hepimize :KK200:

yaa ne güzel şimdi bi umut oldu bana inşallah bende pozitifi görürüm bütün isteyenler görsün o pozitifi Allahımmm içimi ferahlatttın saol kuzum :anneadayı::KK200:

Kuzum hayırlısı olsun dua ediyorum hep hepimize :KK200:
Belirtilere çok takılma kuzum 🤗 benimde bat 28 ocak adetin 3.günü tekrar femara kullanıp iğne olucam inşallah sağlıklı olur 🤗🙏

Ben pozitife olan inancımı kaybettim canım 🤣
Bu aralar bende negatifim
Test yaptin mi canim?
Ayy kendimi yormadan durabilsem keske doktor yat dinlen diyor etrafim manyak dolu 🤣

❤️Allah razi olsun insallah teste pozitifi gorursun 😍
Sen o manyakları bosver gerekirse sen zir deli ol
Belirti arama,sen de ben de akıntı olmaz baskasinda olur kötü düşünme 🥺
Fistik nasılsın 🥰

Canim tablosum 😍😍
Dikkat etmeye caliscam insallah su icemiyorum o cok kotu iste 🥲
Peki sen nasilsin

K KIR PAPATYASII test yaptin mi
Test yaptin mi canim?
Merhaba kizlarrr benim adet günüm olmadı ama bel ağrım falan var geliyor belli ki test evde yokmuş yapamadım ondan dolayı ama o kadar eminim ki adet olacagimdan pedimi yanımda taşıyorum .. Değişik bir psikolojiye girdim resmen test yapasim gelmiyor

Canim tablosum 😍😍
Dikkat etmeye caliscam insallah su icemiyorum o cok kotu iste 🥲
Peki sen nasilsin

K KIR PAPATYASII test yaptin mi
Aaa neden icemiyorsun bebegim
Ben de iyiyim adet bekliyorum😂
İyim kuzum bat gününü bekliyorum 😂 sen nasılsın asıl nasıl oldun ?
Ben de vallahi adet bekliyorum,bu ay pas mi gectin canim?
Merhaba kizlarrr benim adet günüm olmadı ama bel ağrım falan var geliyor belli ki test evde yokmuş yapamadım ondan dolayı ama o kadar eminim ki adet olacagimdan pedimi yanımda taşıyorum .. Değişik bir psikolojiye girdim resmen test yapasim gelmiyor
Kizzzzzzz vallahi nasil dayaniyorsunuz ayyyy ben catliyorum sizden haber beklerken😂

Kizzzzzzz vallahi nasil dayaniyorsunuz ayyyy ben catliyorum sizden haber beklerken😂
Doktorum femaraya bir sonraki adetinde başlayalım dedi bende bu ay boş geçmesin diye ovülasyon ile denemiştim ama olmadı 😂 adet bekliyorum şu an bat 28 Ocak gününde olursam Cumartesi doktora kontrole gidip femaraya başlıcam tekrar

İnşallah canım sen biraz daha toplanabildin mi
Insallah hamilelik haberini alalim 😍♥️
Biraz daha iyim hamdolsun basim donuyor agrilarim var bulantilarim cok kotu 🥲

❤️Allah iyiligini versin guzel kalplim insallah yenilesin yumoslarin kendisini 😍
Kuzum sudan tiksindim icemiyorum su icince midem bulaniyor boyle de kotu dudaklarim kurudu artik 🥲
Doktorum femaraya bir sonraki adetinde başlayalım dedi bende bu ay boş geçmesin diye ovülasyon ile denemiştim ama olmadı 😂 adet bekliyorum şu an bat 28 Ocak gününde olursam Cumartesi doktora kontrole gidip femaraya başlıcam tekrar
Ayy hadi insallah gelmez bat 😍

X