Ovitrelle kullananlar bugün bthcg baktıracak arkadaşlar🤗

Dilekr

Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2023
642
222
25
Arkadaşlar 5 Mayıs'ta Ovitrelle iğnesini kullandım bugün test günü. Test günü bugün olan arkadaşlar sizde bir belirti ya da değişiklik var mı ?

Hayırlısı böylemiş demekten başka çaremiz yok canm. Umudunu asla kaybetme Rabbim hayırlsını versin

Hayırlısı böylemiş demekten başka çaremiz yok canm. Umudunu asla kaybetme Rabbim hayırlsını versin
Amin canım kaç yıldır uğraşıyorum artık her açıdan yoruldum bırakacağım herşeyi zamanla olur inşallah Allah büyük

Amin canım kaç yıldır uğraşıyorum artık her açıdan yoruldum bırakacağım herşeyi zamanla olur inşallah Allah büyük
Canım adetine kaç gün var? Benim bugün adet günüm. Henüz det olmdım. 7 Mayıs iğne günüm. Yarın idrar testi yapacağım. Benim de tükenmişliğim çok. Umarım mucizelerimizi hayırlısıyla yaşarız.

Kizlar banada dua edin lütfen 2.cocugum için bnde bugün iğne oldum inşallah mutlu haberi alırım 15 gün sonra

İnşallah güzel sonuçlar alırsın
İlk çocuğunuz da mi bu şekilde oldu.
Hayır ilki ilk ayda tuttu kızım 4 yaşında 1 sene olmak üzere iğneden sonra 30.saatte ilişki oldu bide yarın sonraki günler gün aşırı dedi

Ben evde iş yapıyorum çorap yapıyorum yani şansıma bu zamana çok geldi taşırken falan baya zorlandım kasikalrim ağrıyor sanki bebek tutunamaz gibime geliyor bu engel olur mu peki sizce

Ben evde iş yapıyorum çorap yapıyorum yani şansıma bu zamana çok geldi taşırken falan baya zorlandım kasikalrim ağrıyor sanki bebek tutunamaz gibime geliyor bu engel olur mu peki sizce
Onu bilmiyorum ama dikkat etmen gerekiyor ne de olsa ağırlık kasıklarına vuruyorsa dikkat et bence normal gündelik işler yapabilirsin de fazla ağırlık kaldırma. Bende köyde yaşıyorum sürekli iş yaptım yani çapa falan ağırlıkda kaldırdım traktöre bindim belki o yüzden tutmadı dikkat etmedim mecburiyetten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…