Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

Kızlar tekrardan merhabalar , çatlatma sonrası yukarda 11 ve 12. Günlerindeki testimi atmıştım. Az önce test yaptım üçünüde yolluyorum . 11 ve 12. Günler ilk idrarla 13.olanı ilk idrar değil az önce yaptım . Bu arada tüm adet belirtilerini yaşıyorum . Her an olabilirim . Şimdiye gitmesi gerekmiyor muydu iğnenin etkisi

Eklentiler

• IMG_9597.jpeg
    IMG_9597.jpeg
    72 KB · Görüntüleme: 26
Bu gün 7.ci gunum ve kanama oldu pembe renkle idrarla birlikte gelmiş sonradan fark ettim başkada birşey yok iç çamaşırlı bile kirlenmemiş sadece idrarla gelmiş ne olabilir sizce yardımcı olabilirmisiniz
Biliyorum ama aylardır kullandım birsey olduğu yok ve kim bilir ne zaman olacak ya da olacak mı belirsiz diyip ativerdim kenara 🙈

Çatlatma iğnesi 5 ekimde vuruldu bugün 10.günüm sol tarafta iki tane 22ml sag tarafta bı tane 24ml yumurta gelişti sol tarafım da batmalar devam ediyor bide kaşıntı oluyor aynı bölgede hamilelik belirtisimi acaba bilgisi olan varsa yardımcı olursanız çok sevinirim

Yerlesme olabilir mi acaba diye düşündüm ama 🤔
Kan verdim dün gece öksürükten hastaneye gittim doktor bakmamız gerek dedi 7.9 çıkmış sonuç yerleşme olsa bu kadar düşük çıkarmı bide araştırdım 10 14.gun yerleşme kanamasi olabiliyor hicbirsey anlamadım hala gelen giden de yok zaten tek seferlik geldi

Çatlatma iğnesi 5 ekimde vuruldu bugün 10.günüm sol tarafta iki tane 22ml sag tarafta bı tane 24ml yumurta gelişti sol tarafım da batmalar devam ediyor bide kaşıntı oluyor aynı bölgede hamilelik belirtisimi acaba bilgisi olan varsa yardımcı olursanız çok sevinirim

Büyük ihtimal İğnenin etkisidir 14.gun test yapın net sonucu görürsünüz

Kan verdim dün gece öksürükten hastaneye gittim doktor bakmamız gerek dedi 7.9 çıkmış sonuç yerleşme olsa bu kadar düşük çıkarmı bide araştırdım 10 14.gun yerleşme kanamasi olabiliyor hicbirsey anlamadım hala gelen giden de yok zaten tek seferlik geldi
Bence gebelik var 5 üzeri hamilelik olarak sayılıyor iğneden 14 gün sonra kan verdiyseniz iğne etkisi de kalmamıştır 😌

İnşallah hamişsinizdir 14 gün gecmişse eğer ignede etkisni kaybetmiştir büyük ihtimalle.
iki gün ara ilen kan testi verip artış olup olmadığını kontrol edebilirsiniz iki katı bı artış varsa hamilesinizdir

Su anlık net birsey yok o zaman olumlu ya da olumsuz düşünmeyip akışa bırak bence 14. Gün tekrar kan verince net olur

X