Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

Şöle soyleyim benim Dr regli olmazsan gel yaparız test dedi ..başka bişey demedi 30 temmuz regli olmuştum normalde düzenlidir reglim amma temmuz ayı 25 gün gecikmeli söktürücü ile olabildim ..o yüzden bekleyim regli tarihini diyorum genelde herkes iğnenin 14 yada 15 yap diyor ama bilemedim
Benim Dr da regl olmazsan 14 gun sonra test yapılacak dedi. Igne regliden itibaren 10. Gun yapildi 14 gün beklersem adetin 24-25 i gibi test yapcam demek. Yumurta catlamasindan 14 gün sonra eğer dollenme olmussa teste yansiyordur. 12 gün sonra dahi pozitif görenler oluyor

Şöle soyleyim benim Dr regli olmazsan gel yaparız test dedi ..başka bişey demedi 30 temmuz regli olmuştum normalde düzenlidir reglim amma temmuz ayı 25 gün gecikmeli söktürücü ile olabildim ..o yüzden bekleyim regli tarihini diyorum genelde herkes iğnenin 14 yada 15 yap diyor ama bilemedim
Ola ki 14-15 gün sonra negatif geldi bu sefer regli bekleriz

Senin de ilacın etkisi geçmiş olabilir bence. Benim de sadece fazla ayakta durunca hafif bel kasık ağrısı kaldı oturunca o da geçiyor. Bakalım nolcak
Bugun yaptim testte bu kadarcık kalmis bayagi gitmis

Eklentiler

• IMG_1913.jpeg
    IMG_1913.jpeg
    38 KB · Görüntüleme: 73
Burada bir arkadaş mide zehirlenmesi gibi birşey geçirdiğini söyledi. Tavsiyem bir kadın doğuma görünsün yumurtalarina baktirsin fazla büyümüş olup kist yapar mazallah

Burada bir arkadaş mide zehirlenmesi gibi birşey geçirdiğini söyledi. Tavsiyem bir kadın doğuma görünsün yumurtalarina baktirsin fazla büyümüş olup kist yapar mazallah
Merhaba teşekkür ederim tavsiyeniz hassasiyetiniz için çok teşekkür ederim 🥰 benim o ara aşırı gazım vardı zaten ve cok cok afedersiniz cikartip rahatlayamiyordum gerginlik de gecmiyordu. Sonradan düşündüm soda içtikten sonra daha beter yaptı sanırım gaz problemim var üstüne onu içtim daha beter yükledim. Ertesi gün iyiydim ve bugün şişkinliğim bariz azalmış durumda herhangi Bi sanci hassasiyet yok karnımda ya da kasıkta. Yine de böyle birsey olmuş olabilir mi sizce?

Hayir genelde adetle atiliyor zaten atilmazsa da dogum kontrol hapi geciriyor onuda tedavi surecinde kullanamiyorsunuz tabiki
Ya Biraz baktım yaşayanlar bayağı ağır durumlar yaşamış benim karın şişliği bayağı indi ağrım da yok hatta tüm belirtilerim bitti diyebilirim. Kilo alımı idrarda azalma yok hatta gece 2-3 kez idrara uyanıyorum tedaviye başladığımdan beri. Sanırım dediğim gibi gaz çıkaramazken üstüne gazlı içecek içip onu da çıkaramayıp iyice fena oldum🙈

Ya Biraz baktım yaşayanlar bayağı ağır durumlar yaşamış benim karın şişliği bayağı indi ağrım da yok hatta tüm belirtilerim bitti diyebilirim. Kilo alımı idrarda azalma yok hatta gece 2-3 kez idrara uyanıyorum tedaviye başladığımdan beri. Sanırım dediğim gibi gaz çıkaramazken üstüne gazlı içecek içip onu da çıkaramayıp iyice fena oldum🙈
Bende cok oyle bisey oldugunu dusunmuyorum cok siddetli agrisi oluyor onun cunku muhtemelen yediginiz ictiginiz biseyden oldu igne biraz siskinlik yapiyor ustune bide oyle bisey olunca ondan olmustur iciniz rahat olsun zaten insallah olmazsinizda olursaniz regl doktora gittiginizde bakiyor ultrasyonla kist olmusmu olmamismi diye

Bende cok oyle bisey oldugunu dusunmuyorum cok siddetli agrisi oluyor onun cunku muhtemelen yediginiz ictiginiz biseyden oldu igne biraz siskinlik yapiyor ustune bide oyle bisey olunca ondan olmustur iciniz rahat olsun zaten insallah olmazsinizda olursaniz regl doktora gittiginizde bakiyor ultrasyonla kist olmusmu olmamismi diye
Çok teşekkür ederim biraz daha rahatladım. Bugün 10. Gündü zaten 3 gün daha bekleyip 4. Gün test yapcam her türlü sonucta da Dr la iletişime geçeceğim sorarim herseyi. İnşallah görüşmemiz gebelik sebebiyle olur 🤲

Çok teşekkür ederim biraz daha rahatladım. Bugün 10. Gündü zaten 3 gün daha bekleyip 4. Gün test yapcam her türlü sonucta da Dr la iletişime geçeceğim sorarim herseyi. İnşallah görüşmemiz gebelik sebebiyle olur 🤲
Vallahi ne bileyim korktum yine de aşırı ağrı çekmişsiniz. Aklıma direkt o geldi çünkü doktor bana yumurta çok büyürse ağrı yapabilr demişti. Bazen yumurta catlamayip büyüyor. Neyse Allah'tan değilmiş:)

Vallahi ne bileyim korktum yine de aşırı ağrı çekmişsiniz. Aklıma direkt o geldi çünkü doktor bana yumurta çok büyürse ağrı yapabilr demişti. Bazen yumurta catlamayip büyüyor. Neyse Allah'tan değilmiş:)
İnşallah birsey yoktur illa kontrole gideceğim yine bakılacak birsey olmuşsa görür

Benim geceden beri regl olacak hissi var ya. Gec yatmistim yeni uyandim, Mide bulantısı ve hafiften karın bel ağrısı ve yine olmazsa olmazım biraz da gaz sancısıyla. Karnım hareketli yani regl olmam inşallah 🥺 sende durumlar ne
O regli hissi bugün bendede basladi hani regliden 3 5 gün önce hafiften bı sızlama olur ya aynen öle bide basım çok ağrıyor ..2 gündür

X