OVİTRELLE İĞNESİNDEN 1 HAFTA SONRA KAN TESTİ

gunlugum1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2024
6
0
23
Merhaba hanımlar, 20.07.2024 tarihinde 5 gün klomen 5 gün sonunda ovitrelle çatlatma iğnesi vuruldum. Doktorum 36 saat sonra ilişki önerdi onu da gerçekleştirdim. 27.07.2024 tarihinde kan testi verdim 5,68 çıktı bide bugün kan testi verdim 2.8 çıktı iğnenin etkisi geçiyor diye sürekli okudum ama tekrar yükselir mi bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

Pozitife dönmesi için iğnenin etkisinin geçmesi gerekiyor önce zaten, döner inşallah

Bir de iğneyi vurulduğunuz günü saymıyoruz bi sonraki günden başlıyoruz saymaya

Selam kızlar geçen hafta Cumartesi Ovitrelle vurdum Pazartesi de aşılama oldum sürekli kasik ağrım var iki gündür aynı adet gibi sancılarım oluyor sanki adet olacakmışım gibi sizde de öyle mi bu ağrılar Ovitrelleden beri var bende ?

Kızlar bugün çatlatma iğnesi 11. Gün normal kaset testte 1. Attığım gibi 10. Günde ise 2. Attığım gibi çıktı yorumunuz nedir kan vermeli miyim sizce yarın nurdan bu başka arkadaşla konuştuğumuzda 10. Günde kaset test bu kadar koyu olmaz demişti eğer iğne etkisi olsaydı

Eklentiler

• IMG_4216.jpeg
    96,6 KB · Görüntüleme: 91
  • 4D18C58C-C454-410D-9FA5-4D1D65623240.jpeg
    49,5 KB · Görüntüleme: 93
İnşaallah testler doğrudur Adet gününüzü bekleyin erken olabilir inşaallah dahada koyulaşır hayırlısı inşaallah

Merhaba ben de 26 Temmuz da ovitrlle vuruldum Femara kullanmıştım 21 mm bir yumurta oluştu. İğne gününü saymadan 2 gün önce tam onuncu günde kan verdim 1.20 çıktı. Bir kere kimyasal geçirdim o zamanki gibi göğüs uçlarım acıyo regle sekiz gün kala kasık sancılarım başlamıştı çok umutluydum sonucu görünce şaşırdım. Sonuçta değişiklik olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…