Ovitrelle igne sonrasi

Haticee09

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2024
4
1
26
Merhabalar arkadaşlar 3 ay önce rahim filmi çekilmiştim tüplerim de yapışkanlı vardı açıldı desi doktorum bu ay ovitrelle iğne vuruldum 14.gun de adet oldum klomen de kullanmıştım bu ay çok umudum vardı ama olmadı herhangi bir sıkıntı görünmüyor demişti doktorum benim gibi olanlar varmi

Canım selam ben de geçen ay femara ve ovitrelle kullandım ama olmadı. Doktora sordugumda olmayabilir bir sorun yok demişti şimdi ikinci aydayım Klomen başladık bu kez. İnsallah senin de bunda olmadıysa ikinci ya da üçüncü de olur

İnşallah sende bende güzel haberler alırız perşembe doktora gidicem tekrardan klomen başlıycak sanırım doktor

Benim tedavide 4. Ayım maalesef benim de olmadı ilk 3 ay letu + ovitrelle kullanıldı bu ay klomen+ ovitrelle kullandım 5 yumurtam büyüdü hepsi çatladı bende tuttu mu tutmadı mı diye bekliyorum

Benim tedavide 4. Ayım maalesef benim de olmadı ilk 3 ay letu + ovitrelle kullanıldı bu ay klomen+ ovitrelle kullandım 5 yumurtam büyüdü hepsi çatladı bende tuttu mu tutmadı mı diye bekliyorum
Merhaba, tutmuş mu?
Ben de femara kullandım, geçen hafta bugün ovitrelle vuruldum. Beklemedeyim. Ama herhangi bir belirtim yok

Hadi inşallah güzel haberler gelsin :)
Belirtiniz oldu mu hiç iğneden sonra ? Ağrı, göğüs hassasiyeti gibi
İnşallah umarım öyle olur 3 aydır ilaçla deniyoruz rahim filmi de çekildi bu ay rahim filminden sonraki ilk ay umudum fazla ama nasip :)
Göğüs uçlarında acı var şu an, belimde ağrı sol kasığımda da ağrı ama progeston kullanıyorum onun etkisi de olabilirmiş

Sizin herhangi bir belirtiniz var mı? İlacın biraz yan etkisi oluyor sizde herhangi biri oldu mu
Ben de hiç bir belirti yok, hatta göğüs ağrısı başlar adetten 1 hafta 10 gün önce o bile başlamadı muhtemelen iğnenin etkisi ama bakalim benim de pek umudum yok. Adete 9 gün kaldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…